Головна навігація
Меню

Інформація про клуби Porsche

Клуби Porsche є самостійними організаціями. У всіх клубах Porsche основний пріоритет віддається ініціативам клієнтів. Відповідно до цього у кожного клуба є своя абсолютно індивідуально розроблена програма і свій набір послуг. Однак клуби Porsche на всіх континентах об’єднує одне: зв’язок з компанією Porsche. Всі клуби передають своїм членам цінну інформацію про марку Porsche і знайомлять їх з духом компанії. Вони надають Вам унікальну можливість разом з іншими шанувальниками марки зануритися в чарівний світ Porsche.

Послуги клубів Porsche також численні, як і самі клуби. При цьому клуби беруть активну участь в громадській, спортивній, туристичній, культурній та соціальній діяльності суспільства по всьому світу. Вони проводять для своїх членів автоспортивні заходи на різних рівнях. Адже власники автомобілів Porsche, як чоловіки, так і жінки, люблять іноді перевірити спортивні якості свого улюбленця і взяти участь в перегонах.

Клуби Porsche Classic орієнтовані на класичні моделі Porsche і правильний догляд за ними, а також сприяють обміну досвідом між своїми членами і влаштовують для них різні заходи.

Сполучною ланкою всіх клубів і найурочистішим з усіх заходів, безумовно, є паради Porsche. Це масштабний фестиваль, на який з’їжджаються члени клубів Porsche з усього світу, щоб разом на кілька днів зануритися в незабутній світ унікальної бренду.

Будучи членом клубу, Ви маєте можливість не тільки брати участь у заходах свого клубу. Ви отримуєте доступ до світової мережі клубів Porsche і можете брати участь в будь-яких заходах клубів Porsche по всьому світу.

Виберіть самі ступінь своєї участі. Абсолютно неважливо, чи хочете Ви весь час проводити на гоночних трасах, обмінюватися досвідом з іншими водіями клубів Porsche, або бажаєте активно використовувати свої знання і навички в організаторській роботі Вашого клубу.

Можливо, Ви хочете іноді брати участь в захоплюючому турі вихідного дня або влаштувати перевірку спортивних якостей свого Porsche на слаломі? Ви бажаєте іноді залишати салон автомобіля, щоб самому зайнятися спортом на тенісному корті, полі для гольфу або гірськолижній трасі? Ви отримуєте задоволення від культурного обміну на національному і міжнародному рівні? У клубів Porsche припасено для Вас багато цікавого.

Клуби Porsche відкриті для нових віянь часу. Які приходять з новими членами. Необхідною умовою активного членства в клубі є наявність автомобіля Porsche. Однак деякі клуби надають можливість отримання «пасивного» членства на обмежений час для майбутніх власників Porsche.

Оскільки програма і набір послуг у кожного клубу строго індивідуальні, дізнатися про них Ви зможете, звернувшись до клубу, який Вас зацікавив.

Якщо Ви не є членом клубу Porsche, але бажаєте стати частиною великої родини, Ви можете звернутися до клуба Porsche у Вашому регіоні.

Більш детальну інформацію офіційно визнані клуби Porsche у світі Ви зможете знайти через через «Пошук клубів Porsche»

Дізнатися більше

Офіційний клуб Porsche в Україні

Дізнатися більше

Дізнатися у facebook

Дізнатися у instagram

Дізнатися у telegram

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок