Головна навігація
Меню

Porsche Driving Experience

Центр водійської майстерності Porsche

Центр водійської майстерності Porsche, розташований на гоночному треку Intercity Istanbul Park, відкрив свої двері у березні 2015 року для проведення виняткових тест-драйвів. На вас чекає вражаюча лінійка автомобілів Porsche, а запропоновані програми водіння нададуть можливість здобути унікальний досвід керування за кермом автомобілів Porsche у супроводі професійних інструкторів.

Дізнатися більше

Школа спортивного водіння Porsche

Задоволення від водіння на дорозі, бездоріжжю, по всьому світу.

Понад усе нас хвилює розвиток одного елемента: водія. Саме тому у Школі спортивного водіння Porsche найбільшу увагу зосереджено на практиці – з першої миті. Наш найголовніший принцип: навчання через практику – втілюється через різноманітні тренувальні рівні, а також особливу практику на дорозі. Таким чином ви крок за кроком зможете відпрацювати ваші водійські вміння. Від основ керування транспортним засобом до подачі заяви на вашу власну гоночну ліцензію.

Дізнатися більше

Клуб мандрів Porsche

Захоплення Porsche на найкрасивіших дорогах світу

Клуб мандрів Porsche пропонує екслюзивні тури протягом майже 20 років. Керування неймовірним спортивним автомобілем на надзвичайних дорогах за особливим маршрутом по всьому світу. Залиште позаду ваші щоденні турботи і насолоджуйтесь найкрасивішими краєвидами за кермом Porsche. Що спільного між усіма маршрутами від Porsche? Те, що ви зупиняєтеся у найкращих готелях світу та смакуєте кухню лише ексклюзивних закладів.

Дізнатися більше

Практика зимового водіння Porsche

Практика водіння по снігу та льоду

Зима зазвичай вважається часом спокою та споглядання. Але ми б не були Porsche, якби не мали дещо іншого погляду на це питання. Звичайно, хтось може провести зиму, зручно розташувавшись біля каміну. Це також можливо, але можна й подивитися на це під зовсім іншим кутом і використати сніг та лід як нагоду для навчання активному та захопливому водінню. Саме на це і спрямовані заходи Практики зимового водіння Porsche.

Дізнатися більше

Особливості продукту

Новини
Новини
Календар подій Практики водіння Porsche
Календар подій Практики водіння Porsche
Подарункові сертифікати Практики водіння Porsche
Подарункові сертифікати Практики водіння Porsche
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок