Головна навігація
Меню
Наші переваги

Наші переваги

Завжди раді Вам у Порше Центр Київ Аеропорт!

Наша команда гостинно запрошує Вас до нашого дилерського центру. Впевнені, що познайомившись з нами ближче за чашечкою ароматної кави, відчувши, що ми працюємо для Вас з пристрастю та драйвом, оцінивши переваги нашого обслуговування, Ви будете з радістю співпрацювати з нами ще багато років.

Обираючи Порше Центр Київ Аеропорт, Ви стаєте членом великої родини Віннер і, разом з тим, отримуєте ряд переваг, з якими пропоную Вам ознайомитись більш детально.

Наш досвід

Ви обираєте надійного партнера, адже Порше Центр Київ Аеропорт є частиною «Віннер Груп Україна», що працює на автомобільному ринку нашої країни вже понад 25 років та понад 15 років представляє бренд Porsche.

Чесність та прозорість у веденні бізнесу

Ви розділяєте одну з цінностей компанії Віннер – будувати свій бізнес чесно та прозоро. За час свого існування компанія сплатила більше 1 мільярд доларів податків у держбюджет та офіційно пройшла всі державні перевірки.

Професіоналізм

Висока кваліфікація сервісного персоналу «Порше Центр Київ Аеропорт» є запорукою безпеки клієнта та довговічності автомобілів Porsche. Так, усі механіки нашого дилерського центру сертифіковані виробником, в той же час 70% технічного персоналу мають срібний та золотий рівень сертифікації, що означає їхню спроможність вирішувати широкий спектр найскладніших технічних завдань.

Наш сервіс

Для реалізації сервісної підтримки клієнтів діє сучасний сервісний центр з обслуговування автомобілів Porsche. Нове сервісне обладнання, 13 підйомників  станції технічного обслуговування, серед яких - 2 діагностичних пости та пост регулювання розвалу-сходження, власний склад запасних частин, висококваліфікований персонал, який проходить на регулярній основі технічне навчання за програмами Porsche AG, у поєднанні з індивідуальним підходом і уважним ставленням до вимог клієнта дозволяють виконувати гарантійний ремонт, технічне обслуговування та будь-які інші види робіт відповідно до високих критеріїв якості Porsche у найкоротші строки і з максимальною зручністю для кожного клієнта. Щодня дилерський центр готовий обслужити щонайменше 26 автомобілів Porsche будь-якої моделі та року випуску.

Для клієнтів дилерського центру постійно діє програма «Porsche Airport Service», в рамках якої клієнт, відлітаючи у подорож, має можливість залишити автомобіль на сервісі для проведення сезонних перевірок, гарантійних чи ремонтних робіт. При цьому дилер забезпечує трансфер до та з аеропорту «Бориспіль», а також збереження автомобіля протягом відсутності власника.

Ми піклуємось про збереження Вашого часу для важливих справ та пропонуємо доставку Вашого авто на сервіс і в зворотному напрямку. Наш унікальний автомобіль-тягач Porsche Cayenne з водієм заберуть Ваш автомобіль біля дому або офісу та доставлять його на сервісну станцію "Порше Центр Київ Аеропорт" для проведення необхідного ремонту або технічного обслуговування. Після завершення проведення всіх робіт, Ваш Porsche транспортують в зворотньому напрямку до Вашого дому або офісу.

В 2019 і 2020 роках «Порше Центр Київ Аеропорт» завоював статус Кращий ВІП-Сервіс в Україні за рейтингом «Auto Expert».

Клієнтоорієнтованість:

Для комфортного перебування клієнтів у «Порше Центр Київ Аеропорт» передбачені клієнтські зони відпочинку: розташоване у динамічній зоні першого поверху концептуальне Porsche Café та Porsche Lоunge Zone – відокремлена клієнтська зона на другому поверсі з можливістю панорамного огляду виставкової зали автоцентру. Також на другому поверсі встановлено масажне крісло та оригінальний гоночний симулятор Porsche, який надає можливість клієнтам віртуально випробувати різні гоночні траси та спорткари Porsche.

«Порше Центр Київ Аеропорт» прагне завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня та кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche. Наш дилерський центр радо працює над зміцненням взаємин, знаходячи в особі своїх клієнтів не тільки партнерів, але і просто хороших друзів компанії. Будемо ради бачити Вас у «Порше Центр Київ Аеропорт»!

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок