Головна навігація
Меню

Бутік Porsche Now

Porsche NOW відтепер у серці столиці

 

 

Київ. 18 липня 2021 року відбулося урочисте відкриття першого в Україні концептуального бутіка Porsche - «Porsche Now». «Porsche Now» - це унікальна для українського ринку локація, наділена штутгартською досконалістю, бутік - відкритий для знайомства клієнта з брендом та занурення в атмосферу швидкості, драйву та неймовірних спорткарів Porsche.

Реалізована архітектурна концепція «Porsche Now» є вираженням нової концепції глобального дизайну бренду, яка забезпечує інтерактивне середовище для продажу автомобілів, де відвідувачі можуть взаємодіяти з брендом, автомобілями та консультантами з продажу в унікальній приватній атмосфері.

Ознайомитися із ексклюзивними кольорами, відчути на дотик матеріали оздоблення, побудувати графічну модель майбутнього автомобіля можливо у спеціальній зоні для конфігурації автомобіля та за допомогою технології доповненої реальності та VR-окулярів клієнти можуть побачити як автомобіль їх мрії оживає.

 

Реалізуючи індивідуальний підхід до клієнта, персонал бутіка надасть повну консультацію при виборі автомобіля, допоможе підготувати комплектацію за індивідуальними уподобаннями та на найбільш вигідних умовах, перевершуючи очікування найвибагливіших клієнтів. До замовлення доступні всі моделі Porsche, передбачені для європейського ринку.

Для цінителів дизайну Porsche в бутіку представлена колекція аксесуарів Porsche Driver’s Selection: повсякденний та спортивний одяг, галантерея, колекція валіз, інвентар для активного відпочинку, колекційні моделі автомобілів і багато іншого, що підкреслить приналежність до обраного кола шанувальників Porsche.

«Porsche Now» пропонує своїм клієнтам послуги з кредитування та лізингу, які дозволять здійснити придбання автомобіля в бажаний період із залученням додаткового фінансування. Крім того, співробітники бутіка допоможуть зі страхуванням автомобіля.

 

«Porsche Now» прагне завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня та кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche. Команда «Porsche Now»  радо працює над зміцненням взаємин, знаходячи в особі своїх клієнтів не тільки партнерів, але і просто хороших друзів компанії.

29.07.2021

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок