Головна навігація
Меню
Послуга \

Послуга "Зберігання спорткарів Porsche"

Автомобілі Porsche особливі та потребують спеціального догляду. Зберігання авто в неправильних умовах може призвести до серйозних порушень у роботі механізмів. При перепадах температур цикли замерзання та нагрівання повторюються, що негативно позначається на різних деталях автомобіля, а також на гумі. Піклуючись про вас та ваш Porsche, ми пропонуємо скористатися новою послугою "Зберігання спорткарів Porsche" від "Порше Центр Київ Аеропорт".

Тимчасове зберігання вашого Porsche, перш за все, дає вам впевненість, що автомобіль знаходиться в ідеальному стані, а його технічна справність під контролем.* Крім того, вам надається вигода у розмірі 20% на придбання оригінального захисного чохла для вашого Porsche.**

Ми забезпечуємо розташування вашого спорткара Porsche на території підземного паркінгу на території дилерського центру, де постійно підтримується оптимальна температура та рівень вологості, які виключають утворення конденсату, що може призвести до окислення контактів в електриці авто.

Перед приміщенням в паркінг автомобіль проходить кілька етапів попередньої підготовки. До них відносяться:

  • мийка;
  • сушка;
  • перевірка технічного стану автомобіля у вашій присутності.

Вартість зберігання вашого спорткара складає 6 000 гривень на місяць.*** А для екномомії вашого часу, пропонуємо скористатися послугою "Транспортування на сервіс".

Замовити послугу "Зберігання спорткарів Porsche" можна за тел.: 044-201-911-0 або тут.

*Послуга діє з 25.04.2022 - 31.12.2022 та доступна для власників моделей Porsche 911, Cayenne, 718 Cayman,/Boxster, Panamera, Taycan. Кількість місць обмежена. 
** Під вигодою 20% мається на увазі надання знижки у розмірі 20% на оригінальний захисний чохол Porsche у порівнянні з регулярною роздрібною вартістю встановленою у дилерському центрі.
*** Ціна вказана з урахуванням ПДВ, мінімальний термін користування послугою складає 3 місяці.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок