Головна навігація
Меню

Автоспорт

Невід’ємні аксесуари

Комплект декоративних наклейок у спортивному стилі та бокові наклейки з логотипом «PORSCHE»

Комплект наклейок свідчить про справжній спортивний характер автомобіля. У тому числі логотип «PORSCHE» на декоративній смузі на кришці капота. Декоративна смуга з логотипом «PORSCHE» тягнеться через весь дах до заднього крила автомобіля. Бокові наклейки з логотипом «PORSCHE» доповнюють комплект декоративних наклейок із логотипом «PORSCHE» наклейками на бокових частинах автомобіля.

Дізнатися більше

Комплект 20-дюймових колісних дисків GT3

З гоночної траси на дорогу. Комплект 20-дюймових колісних дисків GT3 платинового матового або глянцевого чорного кольору. Разом із шинами, які ви оберете на свій смак (доступні окремо), ці гоночні колісні диски додадуть вашому автомобілю вигляду спортивного гоночного автомобіля на звичайній дорозі. Оснастіть свій автомобіль оригінальним комплектом колісних дисків і шин.

Дізнатися більше

Спортивне ковшоподібне сидіння

Надайте своєму автомобілю ще більше спортивного стилю. Зі складною спинкою, вбудованою подушкою безпеки для захисту грудної клітини та ручним регулюванням у поздовжньому напрямку. Ківш сидіння створений зі скла та вуглепластику, а поверхня оброблена карбоном, покритим лаком. Пропонується з оббивкою чорною шкірою з тисненням гербом Porsche на підголівниках.

Дізнатися більше

Алюмінієві педалі та опора для ніг

Педалі та опора виготовлені з алюмінію. Як і в гоночних автомобілів. Їх піддають піскоструминній обробці. Вони анодовані з нанопокриттям. Саме це надає вашому 911 виняткового вигляду. Окрім того, ваші ноги не ковзають по педалях.

Дізнатися більше

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок