Головна навігація
Меню
Запасні частини

Запасні частини

Складний механізм автомобіля Porsche вимагає особливого ставлення. Від злагодженої роботи всіх вузлів і деталей автомобіля залежать Ваш комфорт і безпека. Тільки оригінальні запасні частини Porsche проходять строгий контроль якості, що гарантує їх максимальну надійність.

З оригінальними запасними частинами Porsche Ваш автомобіль збереже всі свої унікальні якості і залишиться справжнім Porsche.

На всі оригінальні запасні частини Porsche, придбані і встановлені в офіційному дилерському центрі надається дворічна гарантія.

У ряді випадків Вам можуть бути запропоновані відновлені оригінальні вузли та деталі, які були відновлені і перевірені концерном Porsche. Такі запасні частини не тільки більш вигідні за ціною, але і зберігають навколишнє середовище і ресурси, так як їх ремонт вимагає менше енергії і матеріалів, ніж виробництво нових. Зрозуміло, відновлені вузли та деталі є справжніми оригінальними компонентами Porsche. На них так само, як і на нові запасні частини, поширюється дворічна гарантія.

З електронним каталогом запасних частин Ви зможете ознайомитись перейшовши за посиланням.

Офіційні дилери пропонують власникам Porsche та професіоналам, зайнятим у сфері сервісу і обслуговування автомобілів, придбати оригінальні запасні частини і аксесуари Porsche зі складу дилера.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок