Головна навігація
Меню
Принципи Porsche

Принципи Porsche

Ця цитата відображає всю суть становлення Porsche — як бренду, компанії та виробника автомобілів. Ці слова були і залишаються нашою дороговказною зіркою вже більш ніж 65 років. Вони передають всі цінності, втілені у нашій роботі та автомобілях. Тому не дивно, що ніхто не міг би краще передати ці цінності, ніж людина, яка створила найперші спортивні автомобілі, які отримали ім’я Porsche: Фердинанд Антон Ернст (або просто Феррі) Порше.

Я довго шукав, але не знаходив автомобіль, про який мріяв: маленький і легкий спортивний автомобіль, який ефективно використовує енергію. І тоді я вирішив створити його сам.

Феррі Порше

Його мрія про ідеальний спортивний автомобіль завжди нас надихала — протягом усієї нашої історії. І кожного дня ми наближаємося до її досягнення. З кожною ідеєю, кожної розробкою і кожною моделлю. Ми весь час неухильно дотримуємося плану, прагнемо до ідеалу, який нас об’єднує. Ми називаємо його принцип Porsche. Наш головний принцип — завжди досягати максимального результату у всьому. З самого початку ми прагнемо перетворювати ефективність роботи в швидкість — і успіх — причому найбільш раціональним способом. Сьогодні все вирішує не кількість кінських сил, а кількість ідей, яку в собі несе кожна кінська сила. Цей принцип зародився на гоночній трасі і втілений в кожному нашому автомобілі. Ми називаємо його «Intelligent Performance» (Раціональна потужність).

Традиції

Історія Porsche починається з мрії. И ця історія показує, як мрія стала реальністю.

Традиції

Інновації

Вже більш ніж 60 років ми прагнемо до майбутнього. Але як ми можемо досягти майбутнього? Завдяки більшій потужності та ефективності. Іншими словами, ми повинні продукувати більше ідей.

Інновації

Дизайн

Автомобілі Porsche вражають гармонією дизайнерської концепції, у якій дизайн точно відповідає функціям.

Дизайн

Функціональність

Для Porsche форма завжди слідує за функцією. Форма повинна себе виправдати. На випробувальних стендах. В аеродинамічній трубі. На кожному кілометрі дороги.

Функціональність

Ефективність

Ми створюємо спортивні автомобілі, адже саме цим ми займаємося з 1948 року. І ми чудово з цим справляємось.

Ефективність

Повсякденна практичність

Автомобіль Porsche — це не простий спортивний автомобіль, а спортивний автомобіль для повсякденних поїздок за будь-якої погоди.

Повсякденна практичність

Ексклюзивність

Porsche — це більше, ніж автомобіль. Це символ свободі та унікального сприйняття життя. Це втілення унікальної мрії.

Ексклюзивність

Суспільне визнання

Для нас вкрай важливо, щоб бренд Porsche мав бездоганну репутацію у суспільстві. І був символом мрії, яку можна втілити у реальність.

Суспільне визнання
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок