Головна навігація
Меню
Якість

Якість

Ми пишаємось своїм технічним персоналом. Ніхто не знає Porsche краще ніж вони. Стандарти з кузовних і механічних робіт досконально виконуються при роботі з будь-яким автомобілем за програмою Porsche Approved. Це частина процесу ретельної передпродажної підготовки. Ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль з пробігом, придбаний за програмою Porsche Approved, пройшов необхідне сервісне обслуговування і підготовлений таким чином, щоб бути гідним носити ім’я Porsche.

Кожен автомобіль за програмою Porsche Approved * проходить перевірку по 111 пунктам, щоб ви отримали повністю технічно справний автомобіль. Починаючи з системи ABS до перевірки шин, від склоочисників до ременів безпеки — наш досвідчений механік перевірить кожну дрібницю. Якщо ж буде потрібно замінити будь-яку з деталей, то ми будемо використовувати виключно 100% оригінальні запасні частини Porsche.

У разі необхідності ми проведено повне технічне обслуговування автомобіля та перевіримо всі його електронні механізми. І як ви і могли очікувати від Porsche, ми не зупинимося на досягнутому. Ми також перевіримо роботу режиму «валет» та проведемо фінальну перевірку.

Якість

Якість

Програма «Сервісне абонентське обслуговування»

Програма «Сервісне абонентське обслуговування»

Програма допомоги на дорогах Porsche Assistance

Програма допомоги на дорогах Porsche Assistance

Пошук автомобілів з пробігом

Пошук автомобілів з пробігом

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок