Головна навігація
Меню

Ми завжди любили створювати аксесуари, які були б втіленням дитячих мрій.

Ставши власником автомобіля Porsche, ви вже здійснили одну мрію. Але чим була би мрія про Porsche, якби її неможливо було розвивати? Якби ваш Porsche не пропонував усіх можливостей для реалізації будь-яких ваших ідей? Якби ваш Porsche не був таким же індивідуальним, як ваш спосіб життя? Повсякденний, але не буденний. Ось якого результату ми прагнемо. Як і інші шанувальники Porsche.

З 1950-х років ми надаємо індивідуальності спортивним автомобілям Porsche після їх передачі власникам. Але постійно зростаючий попит на оригінальні аксесуари Porsche змусив нас наважитися на важливий крок: у 1995 році була створена програма Porsche Tequipment — скорочення від «Technical Equipment» (технічне обладнання).

Ми хочемо розповісти вам про ті часи, коли асортимент наших продуктів почав нестримно зростати завдяки великій кількості ідей нових аксесуарів. Так, наприклад, з’явився перший вітровий дефлектор для кабріолетів Porsche. Після численних тестувань у співпраці з постачальником він був нарешті запущений у серійне виробництво. І зовсім скоро власники моделей 944 і 968 змогли вперше придбати його як аксесуар. Обсяги його продажів виявилися настільки великими, що для наступних поколінь кабріолетів вітровий дефлектор був включений до базової комплектації.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок