Головна навігація
Меню
Філософія та історія

Філософія та історія

[+]

1950-ті: автомобілі Porsche з індивідуальними багажними віділеннями для перевезення лиж

Ми завжди любили створювати аксесуари, які були б втіленням дитячих мрій.

Ставши власником автомобіля Porsche, ви вже здійснили одну мрію. Але чим була би мрія про Porsche, якби її неможливо було розвивати? Якби ваш Porsche не пропонував усіх можливостей для реалізації будь-яких ваших ідей? Якби ваш Porsche не був таким же індивідуальним, як ваш спосіб життя? Повсякденний, але не буденний. Ось якого результату ми прагнемо. Як і інші шанувальники Porsche.

З 1950-х років ми надаємо індивідуальності спортивним автомобілям Porsche після їх передачі власникам. Але постійно зростаючий попит на оригінальні аксесуари Porsche змусив нас наважитися на важливий крок: у 1995 році була створена програма Porsche Tequipment — скорочення від «Technical Equipment» (технічне обладнання).

Ми хочемо розповісти вам про ті часи, коли асортимент наших продуктів почав нестримно зростати завдяки великій кількості ідей нових аксесуарів. Так, наприклад, з’явився перший вітровий дефлектор для кабріолетів Porsche. Після численних тестувань у співпраці з постачальником він був нарешті запущений у серійне виробництво. І зовсім скоро власники моделей 944 і 968 змогли вперше придбати його як аксесуар. Обсяги його продажів виявилися настільки великими, що для наступних поколінь кабріолетів вітровий дефлектор був включений до базової комплектації.

Не просто акцентують увагу на спортивному характері. Виступають як практичні рішення для транспортування

[+]

Porsche Tequipment пропонує широкий спектр аксесуарів для індивідуалізації автомобіля. З одного боку, ми хочемо підвищити рівень комфорту під час використання автомобіля завдяки лінійці дитячих крісел або системам транспортування, створеним з урахуванням особливостей кожної моделі. З іншого боку, ми хочемо, щоб ви отримували більше задоволення від водіння. Тому ми розробляємо спортивні вихлопні системи та аксесуари для зовнішнього оформлення автомобіля, наприклад головні фари чорного кольору, які доповнюють комплект коліс і шин унікального дизайну.

Принцип, згідно з яким ми створюємо додаткове обладнання Porsche Tequipment, полягає у його розробці з урахуванням концепції всього авто тими ж інженерами та дизайнерами, які створюють автомобілі Porsche. Здебільшого це відбувається в Центрі новітніх розробок Porsche в місті Вайссах. Як і автомобілі, усі продукти Tequipment під час розробок піддаються ретельним тестуванням. Оскільки вони — щось більше, ніж просто аксесуари: вони є частиною загальної гармонійної концепції. Частиною кожного Porsche.

Розроблені, протестовані й адаптовані з урахуванням концепції всього автомобіля. У Центрі новітніх розробок Porsche в місті Вайссах

[+]

Розроблені Porsche комплекти колісних дисків, які також належать до ключових продуктів Porsche Tequipment, стали одним із хітів продажів серед усіх доступних аксесуарів. У 1997 році з’явився перший власний дизайн колісних дисків Porsche Tequipment: 17-дюймовий колісний диск Dyno для Boxster першого покоління. Колісний диск, який був доступний виключно додатково, був створений за тісної співпраці зі студією дизайну Porsche. Так була закладена основа для багатьох спільних проектів у майбутньому. Зокрема, проекту зі створення 19?дюймового колісного диска Sport Classic, який пропонується через Porsche Tequipment у рамках однойменної лімітованої серії додаткових аксесуарів.

Крім того, з 2008 року Porsche Tequipment пропонує аксесуари і для автоспорту. Абсолютна придатність до повсякденного використання, у тому числі дозвіл на експлуатацію на дорогах загального користування. Для виняткових ходових характеристик і виразного зовнішнього вигляду. Вони стали результатом 30 тисяч перемог в автоперегонах. Результатом, який можна побачити та відчути.

Автоспорт у генах. І це проявляється в зовнішньому вигляді наших автомобілів. Додаткове обладнання для автоспорту від Porsche Tequipment.

Нова глава в розвитку Porsche Tequipment розпочалася в 2013 році — з аксесуарів серії E?Performance для спортивного суперкара 918 Spyder. Як продовження цієї глави ми створюємо аксесуари для Panamera S E-hybrid і Cayenne S E-Hybrid.

Накопичуючи досвід і знання протягом 20 років, для нас незмінним в аксесуарах Porsche Tequipment є одне: якість на рівні Porsche. Розроблені з урахуванням концепції автомобіля та цілком підходящі для вашого Porsche, ці високоякісні продукти дозволяють реалізувати численні ідеї з його персоналізації відповідно до ваших уявлень про ідеальний автомобіль. Ви можете з легкістю втілювати в життя навіть свої дитячі мрії. Наші аксесуари ідеально підходять вам і вашому Porsche.

З усіма аксесуарами та додатковим обладнанням Porsche Tequipment ви можете ознайомитися в системі онлайн-пошуку Tequipment або в офіційного дилера Porsche.

Майбутнє починається у вашому гаражі. Porsche Tequipment E-Performance

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок