Головна навігація
Меню
Маркування N компанії Porsche

Маркування N компанії Porsche

Ще одна розробка компанії Porsche:
індекс «N».

Шини Porsche, марковані індексом «N», відрізняються від інших шин своїм особливим дизайном. Вони забезпечують чудову стійкість і дарують задоволення від керування автомобілем. Ми розробляємо шини спеціально для автомобілів Porsche, особливо це стосується геометрії шин і резинової суміші. Цей принцип охоплює процес створення всіх без винятку шин: всесезонні, літні, зимові або високопродуктивні.

Усі шини, які консультант з обслуговування Porsche пропонує вам в офіційного дилера Porsche, були ретельно протестовані та одобрені Porsche. Це відображається в індексі «N», який вказуються в переліку технічних характеристик шин, наприклад N0, N1, N2, N3, N4, N5 або N6. Маркування вказує на технічний стан шин у той час, коли вони були одобрені. Чим вищий індекс маркування, тим кращий технічний стан шин. Одобрені компанією Porsche гарантують, що ваш транспортний засіб збереже свої оригінальні ходові характеристики та рівень безпеки навіть після заміни шин. Цьому сприяють декілька причин. А точніше 33.

Шини Porsche, марковані індексом «N», різняться своєю геометрією, складом резинової суміші та методами, за якими їх тестують. Загалом шини розрізняють за 33 критеріями. Сюди входять 12 об’єктивних критеріїв тестування на відкритому повітрі, таких як поведінка при гальмуванні на мокрому покритті та зносостійкість. 16 об’єктивних критеріїв тестування всередині приміщення, таких як відстань, яку долає шиною за 1 оберт, і потужність на високій швидкості. 5 суб’єктивних критеріїв для перевірок на відкритому повітрі, таких як керованість і комфортабельність їзди. У результаті ми пропонуємо вам задоволення від керування автомобілем і безпеку.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок