Головна навігація
Меню
Диски та шини

Диски та шини

Сервісні послуги для дисків і шин

Консультації експертів.

Шини передають високу потужність Porsche на дорогу. Саме тому вибір правильних шин особливо важливий. Досвідчені працівники офіційних дилерів Porsche завжди раді вам допомогти. Просто зв’яжіться з місцевим центром — партнером Porsche для консультації.

Шиномонтаж і зберігання коліс

Автомобіль Porsche демонструє високі показники потужності цілий рік. Звичайно, якщо він оснащений підходящими шинами. Кожна сезонна заміна коліс передбачає їх чистку та перевірку стану. Якщо ви забажаєте, ми можемо прийняти ваш комплект коліс на зберігання. Домовтеся про консультацію в офіційного дилера Porsche.

Догляд за легкосплавними дисками.

В умовах щоденної експлуатації алюмінієві диски зазнають високих навантажень. Вони можуть бути пошкоджені в результаті удару каміння або в разі контакту з бордюром. Незначні потертості та пошкодження лакофарбового покриття в більшості випадків можна легко та швидко усунути. Досвідчені працівники офіційних дилерів Porsche завжди раді вам допомогти.

Правильний вибір шин для вашого автомобіля

Маркування N компанії Porsche
Маркування N компанії Porsche
Допуски Porsche для шин
Допуски Porsche для шин

Конструкція шини

Маркування шин

Michelin — наш діловий партнер

Porsche та Michelin — успішне партнерство для забезпечення максимальної потужності автомобілів.

Дві компанії тісно співпрацюють починаючи з 1969 року. А з 2002 року Michelin є офіційним партнером з розробки шин для автомобілів Porsche. Співпраця починається задовго до виходу нового автомобіля на ринок. Компанія з багатим досвідом завчасно починає розробку спеціальних шин, які ідеально підходять для наших моделей автомобілів.

Перейти на сайт Michelin
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок