Головна навігація
Меню
Компетентність у сфері ремонту легких конструкцій

Компетентність у сфері ремонту легких конструкцій

При ремонті кузовів, виготовлених із легких матеріалів, для нас є лише один стандарт. Стандарт Porsche.

Ми є лідером в області створення спортивних автомобілів з 1948 року.
Ми контролюємо кожен грам маси автомобіля.

Конструкція, виготовлена з легких матеріалів. Реалізована вже в найпершому Porsche 356/1. Вона знаходить своє застосування в кожному Porsche, що був випущений у минулому або з’явиться в майбутньому.

При створенні концепції Porsche першорядне значення має архітектура кузова. Цілеспрямоване застосування легких матеріалів у конструкції кузова дозволяє знизити масу автомобіля й оптимізувати розподіл ваги в ньому. Це позитивно позначається на розгоні, динаміці, стійкості руху та гальмуванні. Для максимального задоволення від водіння при високій ефективності.

 

Постійне вдосконалення.
Кузов, виготовлений із легких матеріалів, і його ремонт

Одна з найсильніших сторін Porsche — інноваційний підхід. Тому і в області створення кузовів ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Більш того, у цій сфері ми демонструємо впевнений розвиток, пропонуючи для кузовів серійних Porsche найрізноманітніші рішення — від сталевого кузова, який прекрасно зарекомендував себе, з раціонально полегшеними конструкціями до так званих комбінованих багатокомпонентних зразків. Різниця в тому, що якщо в першому випадку використовуються переважно сталь і алюміній, то в другому — це найрізноманітніші матеріали, наприклад алюміній або карбон. При цьому сама конструкція стає складнішою. У тому числі й у сфері ремонту. У той же час це дозволяє істотно скоротити масу автомобіля — наприклад, кузов сучасного 911 (991 покоління)* приблизно на 14 % легше свого попередника. І ми продовжуємо боротися за кожен грам.

Які наслідки у сфері ремонту автомобілів тягне за собою використання комбінованої багатокомпонентної конструкції? Для вас усе залишається, як і раніше: сервіс Porsche — ваш професійний партнер при виникненні необхідності в ремонті кузовів, виготовлених із застосуванням легких матеріалів. Ми завжди до ваших послуг. Наша компанія повністю компетентна у сфері ремонту легких конструкцій.

 

Ремонтуючи автомобілі Porsche, ми не замислюємося про кількість. Набагато важливіше в обслуговуванні — його якість.

У разі поломки або пошкодження автомобіля застосовані в ньому нові технології породжують необхідність використання нових методів діагностики та ремонту. Адже використання нових матеріалів і методів кріплення ускладнює процеси ремонту. Якщо діагностика звичайного сталевого кузова здійснюється на стенді за допомогою вимірювальних шаблонів, то для діагностики кузова, виготовленого із застосуванням легких матеріалів, необхідні цифрові методи вимірювань геометрії кузова з дуже невеликим допусками. Зварювання перестало бути головним методом кріплення деталей. Його все частіше замінюють клейовим і заклепувальним з’єднаннями.

 

Приклад для моделі 911 (991 покоління)*: в порівнянні з поколінням 997 кількість точок зварювання скорочено приблизно на 50 %. Натомість використовуються понад 2000 заклепок (0 — у 997) і більше 120 м клейових з’єднань (12 м — у 997).

Беручи до уваги всю складність ремонту, навряд чи хтось зуміє виконати його краще за тих, хто сконструював ці автомобілі.

Ми здатні провести якісний ремонт. У нас за плечима понад 60 років досвіду в ремонті автомобілів Porsche. І ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Фахівці кузовних станцій офіційних дилерів Porsche постійно розвиваються, як завдяки програмам навчання співробітників, так і за допомогою різноманітної документації стосовно процесів, спрямованої на збереження високої якості виконуваних ними робіт. Ці програми підвищення кваліфікації знайомлять персонал кузовного цеху в тому числі з новими методами збирання, такими як з’єднання під тиском, клейка та штампування, а також з новими методами діагностики й ремонту.

Щоб уникнути надмірного затвердіння клеїв, у всіх кузовних цехах Porsche підтримується оптимальна температура. Наші сервісні станції обладнані найсучаснішою технікою: наприклад, електронною вимірювальною системою для професійної діагностики, перш за все дрібних і середніх пошкоджень. Сьогодні похибка вимірювання складає ±1 мм проти ±5 мм у минулому. Сам ремонт виконується відповідно до суворо визначених процесів. Тим самим нам вдається зберегти споживчу вартість, безпеку та ходові якості автомобіля.

Примітка. Якщо на сервісній станції, де ви обслуговуєтесь, немає цеху з ремонту кузовів, ми домовимося з надійним партнером, який достатньо компетентний, щоб виконати ремонт згідно з вказівками та стандартами компанії Porsche. Звичайно, навіть у таких випадках усі питання ви вирішуєте у офіційного дилера Porsche.

Яким чином ми ще зберігаємо цінність вашого Porsche?
Надаючи додаткові послуги.

Для абсолютної впевненості в тому, що ваш візит на сервісну станцію буде максимально ефективним і комфортним, ваш офіційний дилер Porsche подбає про дистанційне врегулювання збитків у разі виникнення страхового випадку. Або, за необхідності, надасть вам підмінний автомобіль.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок