Головна навігація
Меню
Програма Porsche Dynamic Repair

Програма Porsche Dynamic Repair

Для автомобілів Porsche не існує альтернативи. На відміну від пошкодженої деталі: її ж можна замінити на нову.

Вм’ятина на двері пасажира? Подряпина на лакофарбовому покритті? Пошкодження шкіряної оббивки салону? Незалежно від пошкодження, наші фахівці впораються з ним. У рамках програми Porsche Dynamic Repair ми оперативно і практично безслідно усунемо дрібні пошкодження, заощадивши ваш час і кошти та не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. У цей же час ви продовжите насолоджуватися керуванням свого Porsche, зберігши його високу споживчу вартість. А він, у свою чергу, залишиться унікальним і неповторним автомобілем. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися в офіційного дилера Porsche.

 • Ремонт лакофарбового покриття
  Великий спорт немислимий без подряпин і саден. Але у випадку з Porsche ви легко можете прискорити процес їх «загоєння». Висококваліфікований персонал офіційної сервісної станції Porsche відновить незначне пошкодження лакофарбового покриття, працюючи лише з пошкодженою зоною і не зачіпаючи деталь цілком. Таким чином, ми зберігаємо ваш час і гроші.
 • Ремонт PCM
  Мультимедійний комплекс Porsche Communication Management (PCM) настільки ж цінний, як і ваш автомобіль Porsche. Так само підходить для повсякденного використання. Використовуючи комплекс щодня, ви не можете захистити його від поломок, зношування та незначних пошкоджень. У більшості випадків PCM можна просто відремонтувати, щоб не замінювати повністю. Майте на увазі, що для ремонту вашого PCM може знадобитися декілька днів. Ви не зможете його використовувати, адже він буде в надійних руках наших майстрів.
 • Ремонт вм’ятин
  Завдяки нашому сервісу незначні вм’ятини та нерівності на сталевих і алюмінієвих деталях кузова без пошкодження лакофарбовогово покриття можуть бути відремонтовані практично без сліду. Економія часу та коштів очевидна, оскільки деталь не підлягає заміні. Обсяг ремонтних робіт залежить від розміру та кількості вм’ятин, а також від їх глибини та місця розташування. На жаль, незначні пошкодження деталей кузова, призначених для перевезення багажу, не підлягають відновленню.
 • Ремонт лакофарбового покриття легкосплавних дисків
  Легкосплавні диски постійно привертають до себе увагу. Але, на превеликий жаль, на них може негативно впливати зовнішнє середовище — будь то удар гравію, який вилетів з-під коліс автомобіля, або контакт із бордюром під час парковки в місті. Незначні потертості та пошкодження лакофарбового покриття дисків у більшості випадків можна легко та швидко усунути. За порадою звертайтеся до спеціаліста сервісної станції Porsche.
 • Косметичний ремонт салону
  Немає необхідності затьмарювати задоволення від управління вашим Porsche ознаками зношення в салоні автомобіля. Подряпини, сліди від чорнила, а також більшість плям можуть бути усунені практично безслідно. Ми гарантуємо стійкість до стирання та відмінну якість.
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок