Головна навігація
Меню
Високоякісний ремонт

Високоякісний ремонт

Ремонтуючи автомобілі Porsche, ми не замислюємося про кількість.
Набагато важливіше в обслуговуванні — його якість.

Кожен Porsche — справжній шедевр інженерного мистецтва. Тож не дивно, що його професійний ремонт складний, але водночас і захоплюючий. Саме тому співробітники сервісу Porsche відчувають особливу гордість — від використання безпрецедентних технологій.

Ваші переваги

Кваліфіковані співробітники.

Щодня висококваліфіковані експерти проводять технічні та нетехнічні тренінги в наших навчальних центрах по всьому світу. Навчання відбувається в рамках створених компанією Porsche програм підвищення кваліфікації для працівників сервісу. У них ми використовуємо весь досвід і знання, які ми накопичували протягом 60 років історії створення спортивних автомобілів.

Спеціальне обладнання.

Професіоналізм механіка залежить від інструментів, які він використовує у своїй роботі. Саме тому ми використовуємо спеціалізовані технології в усіх центрах Porsche. Як, наприклад, діагностичний тестер для зчитування та видалення кодів несправностей автомобіля. Вимірювальний прилад для визначення ступеня зносу керамічних композитних гальмівних дисків (PCCB). Або контрольний адаптер для перевірки відсутності напруги у високовольтних системах автомобіля вручну.

Оригінальні запасні частини Porsche.

Оригінальні запасні частини Porsche дозволяють зберегти унікальність вашого Porsche навіть після ремонту або технічного обслуговування. Запасні та змінні частини виготовляються спеціально для вашого автомобіля та відповідають високим стандартам якості компанії Porsche. Це правило розповсюджується й на запасні частини, які відіграють важливу роль для вашої безпеки. Наприклад, гальмівні диски та панелі кузова. Це важливо для максимальної безпеки, надійності та збереження споживчої цінності вашого Porsche.

Збереження споживчої цінності.

Скільки коштує мрія? І як довго вона може зберігати свою цінність? Усе залежить від якості та регулярності обслуговування. Завдяки належному обслуговуванню на спеціальній сервісній станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль залишатиметься в прекрасному стані. А ви продовжите отримувати задоволення від керування ним.

Компетентність у сфері ремонту легких конструкцій

Інноваційні технології в усьому. У тому числі й у сфері обслуговування.

Цілеспрямоване використання легких конструкцій завжди мало велике значення для Porsche. Саме тому ми постійно працюємо над їх вдосконаленням. У результаті ми отримали більше 60 років досвіду роботи з легкими конструкціями. Досвід, на який ви можете покластися.

Дізнатися більше

Програма Porsche Dynamic Repair

Ми готові пожертвувати багатьма речами. Але не тоді, коли мова заходить про задоволення від керування.

Автомобіль Porsche можна впізнати з першого погляду. Шкода, але так само швидко можна помітити і дрібні ушкодження, наприклад подряпини та вм’ятини. Програма швидкого ремонту Porsche Dynamic Repair передбачає спеціальні методи ремонту для швидкого та легкого усунення незначних пошкоджень.

Дізнатися більше

Пряме приймання та сервісні процеси

Усе за планом: ваш візит на сервісну станцію.

Ніколи не покладатися на волю випадку — це ще один принцип Porsche. Саме тому під час кожного відвідування сервісної станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль проходить стандартну процедуру обслуговування. Ви домовляєтеся про візит, приїжджаєте, а ми проводимо ремонт, перевіряємо його якість і потім повертаємо вам автомобіль. Ми пропонуємо вам надійний сервіс.

Дізнайтеся відразу, які роботи та в яких цілях потрібно виконати для вашого автомобіля під час прямого приймання. Ви берете активну участь у візуальній перевірці вашого автомобіля разом із нашим спеціалістом, який приймає автомобіль. Дотримуючись процедури в листі огляду, він озвучить для вас перелік робіт і зафіксує його в письмовому вигляді. Це дає вам можливість на місці, безпосередньо зі спеціалістом обговорити характер та об’єм робіт, їх вартість і термін виконання, а також можливі альтернативи (наприклад, Porsche Dynamic Repair), а також отримати рекомендації. Окрім того, ви можете обговорити з нашим спеціалістом інші питання, які можуть у вас виникнути стосовно вашого Porsche. Оскільки ми не хочемо покладатися на волю випадку, особливо у випадку з вашими бажаннями.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок