Головна навігація
Меню
Моторні оливи та автомобілі Porsche

Моторні оливи та автомобілі Porsche

Двигун. Серце кожного Porsche. Наш досвід показав: від правильного вибору оливи залежить багато. Воно забезпечує чудову стабільність, підвищує стійкість до старіння і пропонує оптимальний захист від нагару. Інакше кажучи, масло, як і двигун, має бути орієнтоване на максимальні результати.

Тому компанія Porsche робить ставку на повністю синтетичну високоефективну моторну оливу Mobil 1. Вона має особливу структуру і складається з практично однакових по довжині ланцюжків, які створені з однакового розміру молекул. Як результат - міцна структура, яка забезпечує оптимальну подачу оливи і збереження її властивостей при низьких температурах, а також виняткову стабільність - при високих.

Ще одна перевага перед звичайними моторними оливами: такі забруднення, як парафін, сірка або реактивні вуглеводи, виводяться з високоефективних олив завдяки складному технологічному процесу. Збільшується і термін її служби. Ці властивості гарантують бездоганну роботу оливи на всьому протязі збільшених міжсервісних інтервалів.

У результаті - ще вищі показники і зносостійкість, зменшена витрата палива і збільшений термін служби двигуна.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок