Головна навігація
Меню
Сервіс та обслуговування

Сервіс та обслуговування

Більше ніж дві третини всіх коли-небудь випущених автомобілів Porsche все ще їздять по дорогах. Це пояснюється їх регулярним обслуговуванням. І не має значення, скільки років ваш Porsche забезпечує справжнє задоволення від водіння: сервіс Porsche прагне того, щоб у майбутньому нічого не змінилося.

Технічне обслуговування на сервісі Porsche

Оптимальне функціонування всіх систем і компонентів автомобіля можливо лише при регулярному технічному обслуговуванні. Воно також допомагає зберегти споживчу цінність автомобіля та підвищити рівень безпеки на дорозі. Тому ми пропонуємо вам технічне обслуговування, оптимально адаптоване для вашого автомобіля Porsche. Перевірка автомобіля відбувається через регулярні інтервали. За необхідності проводиться заміна деталей, що зносилися, та експлуатаційних рідин. Детальну інформацію про міжсервісні інтервали та технічне обслуговування вашого автомобіля Porsche ви можете дізнатися в офіційних дилерів Porsche.

Вартість технічного обслуговування

E-Performance

Ми в Porsche звикли шукати нові шляхи та слідувати їм.

Один із прикладів — це шлях розвитку гібридної технології. Ця інноваційна техніка висуває особливі вимоги до сервісу. Тому співробітники офіційних дилерів Porsche прекрасно навчені та натреновані. У їх розпорядженні також є все необхідне обладнання для бездоганного технічного обслуговування та ремонту гібридних автомобілів і їх високовольтних компонентів.

Офіційні дилери Porsche будуть раді відповісти на всі ваші запитання.

Дізнатися більше

AdBlue®

AdBlue® — це рідина багаторазового використання для дизельних двигунів, яка зберігається в окремому баку. Індикатори на панелі приладів вказують на залишок цієї рідини в автомобілі. Детальну інформацію про індикатори можна знайти в керівництві власника. Офіційні дилери Porsche рекомендують використовувати AdBlue® для дозаправки. Окрім того, офіційні дилери Porsche будуть раді відповісти на всі ваші запитання.

Пряме приймання та сервісні процеси

Усе за планом: ваш візит на сервісну станцію.

Ніколи не покладатися на волю випадку. Це ще один принцип Porsche. Саме тому під час кожного відвідування сервісної станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль проходить стандартну процедуру обслуговування. Ви домовляєтеся про візит, приїжджаєте, а ми проводимо ремонт, перевіряємо його якість і потім повертаємо вам автомобіль. Ми пропонуємо вам надійний сервіс.

Дізнайтеся відразу, які роботи та в яких цілях потрібно виконати для вашого автомобіля під час прямого приймання. Ви берете активну участь у візуальній перевірці вашого автомобіля разом із нашим спеціалістом, який приймає автомобіль. Дотримуючись процедури в листі огляду, він озвучить для вас перелік робіт і зафіксує його в письмовому вигляді. Це дає вам можливість на місці, безпосередньо зі спеціалістом обговорити характер та об’єм робіт, їх вартість і термін виконання, а також можливі альтернативи (наприклад, Porsche Dynamic Repair), а також отримати рекомендації. Окрім того, ви можете обговорити з нашим спеціалістом інші питання, які можуть у вас виникнути стосовно вашого Porsche. Оскільки ми не хочемо покладатися на волю випадку, особливо у випадку з вашими бажаннями.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок