Головна навігація
Меню
Сервіс та оригінальні запасні частини Porsche

Сервіс та оригінальні запасні частини Porsche

Експертиза

Сервіс та обслуговування
Сервіс та обслуговування
Високоякісний ремонт
Високоякісний ремонт

Пряма прийомка Porsche

Стандарт максимальної ефективності та прозорості

Не залишати нічого без уваги. В цьому полягає ідея прямої прийомки Porsche. Огляд автомобіля у вашій присутності, оцінка обсягу і вартості необхідних до виконання робіт, узгодження часу обслуговування. Пряма прийомка Porsche - наш стандартизований процес, покликаний врахувати всі ваші побажання.

Дізнатися більше

Оригінальні запасні частини Porsche

Навіщо вам копії, якщо існують оригінали.

Ваш Porsche унікальний. Використовуючи оригінальні запасні частини Porsche, ми гарантуємо, що він залишиться таким на всі 100 %: усі деталі створені спеціально для вашого автомобіля та відповідають високим стандартам якості Porsche.

Дізнатися більше

Послуги сервісного центру

Сезонні пропозиції.

Кожна перемога - результат постійних тренувань та виключної цілеспрямованості. Не тільки пілота, але і всієї команди. Ми раді прийняти участь в підготовці Вашого Porsche до нового сезону - для видатних досягнень і задоволення від кожної миті, проведеного за кермом Вашого Porsche.

Дізнайтеся більше в офіційного дилера Porsche

Перевірка системи кондиціонування повітря.

Не так легко залишатися холоднокровним у Porsche.
Але це можливо.


Porsche — це символ найістотніших досягнень. Та яскравих емоцій. Скористайтеся можливістю перевірки системи кондиціонування повітря, щоб забезпечити оптимальний клімат у салоні вашого Porsche.

Дізнайтеся більше в офіційного дилера Porsche

Перевірка у вашій присутності.

Щоб отримати справжню насолоду від спорту, потрібно самому ним займатися.

Під час нашої перевірки у вашій присутності та в зазначений вами час ми протестуємо всі компоненти вашого Porsche, які відіграють важливу роль для вашої безпеки. Окрім того, ми протестуємо всі деталі, які найчастіше зношуються.

Інформацію про перевірку автомобіля у вашій присутності можна отримати в офіційного дилера Porsche.

Дізнайтеся більше в офіційного дилера Porsche

Програми по догляду за автомобілем.

Ставлення, гідне лідера.

Демонструвати найвищі показники. Випромінювати впевненість. І при цьому завжди гарно виглядати. Це не просто. Але це можливо. З цією метою ми створили програми по догляду за автомобілем на сервісних станціях Porsche. 

Дізнайтесь подробиці про них в офіційного дилера Porsche

Огляд під час вашої відпустки.

Підготовка до подорожі: знайти паспорти, обміняти валюту, довірити домашнього улюбленця сусідам.

Зателефонувати на сервісну станцію Porsche.

Доки ви відпочиваєте, ваш Porsche у надійних руках. А після відпустки він знову буде у вашому розпорядженні: в ідеальному стані — візуально та технічно. Як це організувати? Зверніться до офіційного дилера Porsche.

Дізнайтеся більше в офіційного дилера Porsche

Програма Porsche Dynamic Repair.

Ми готові пожертвувати багатьма речами.
Але не тоді, коли мова заходить про задоволення від керування.

Автомобіль Porsche можна впізнати з першого погляду. Шкода, але так само швидко можна помітити і дрібні ушкодження, наприклад подряпини та вм’ятини. Програма швидкого ремонту Porsche Dynamic Repair передбачає спеціальні методи ремонту для швидкого та легкого усунення незначних пошкоджень.

Дізнатися більше

Підготовка до перегонів.

Від перемог до нових рекордів.

Автомобілі Porsche народжені на гоночному треку, де в жодному разі не можна покладатися на долю випадку. Наші професійні співробітники попіклуються про бездоганну підготовку вашого Porsche перед стартом, а також про його перевірку після закінчення перегонів. Детальну інформацію про цю пропозицію можна отримати в офіційного дилера Porsche.

Дізнайтеся більше в офіційного дилера Porsche

Диски та шини

Ви полюбляєте подорожувати на автомобілі? Тоді, перебуваючи за кермом, ви повинні відчувати постійний зв’язок із дорогою.

Потужність автомобіля на дорозі в значній мірі залежить від шин. Тому компанія Porsche з обраними партнерами працює над тим, щоб досягти найкращих результатів. Натисніть тут, щоб дізнатися, які шини підходять для вашого автомобіля.

Дізнатися більше

Моторні оливи

Які задачі виконує моторна олива?

На дорозі або гоночній трасі олива є важливим матеріалом для змащування компонентів двигуна. Тому правильний вибір моторної оливи важливий не лише на етапі випуску автомобіля із заводу, але також при її подальшій заміні.

Дізнатися більше

Навіщо вам оптимальна потужність на гоночній трасі? Щоб завойовувати нові рекорди.

Автомобілі Porsche створені для досягнення максимальних результатів. На гоночній трасі. На дорозі. При кожному проходженні поворотів. Щоб демонструвати високі показники, вашому Porsche необхідна відповідна моторна олива.

Дізнатися більше

Є моторні оливи. А є Mobil 1.

Ми випробовували безліч олив в умовах гоночних трас. Що ми отримали в результаті? Mobil 1 — всесвітній партнер Porsche у сфері горюче-мастильних матеріалів. Для наших двигунів гоночних автомобілів і для серійних моделей. Співпраця, яка гарантує видатні результати та надзвичайне задоволення від водіння. Тому на заводі у двигуни автомобілів Porsche заливають високоефективну моторну оливу Mobil 1.

Дізнатися більше

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок