Головна навігація
Меню
Філософія

Філософія

Найкращий приклад для наслідування: гоночний трек.

Якщо хочете домогтися успіху, не забувайте про своє коріння. Ми ніколи не забуваємо про своє походження. Адже місцем народження кожного Porsche можна по праву вважати гоночний трек. Тут усе вирішує злагоджена командна робота. Тут важлива кожна секунда. Тут головне — швидкість і потужність. Такі ж принципи ми використовуємо при організації роботи нашого сервісу. Ми відповідаємо нашим очікуванням, адже ви отримуєте винятковий сервіс для виняткового автомобіля Porsche.

Ваші переваги

Кваліфіковані співробітники.

Щодня висококваліфіковані експерти проводять технічні та нетехнічні тренінги в наших навчальних центрах по всьому світу. Навчання відбувається в рамках створених компанією Porsche програм підвищення кваліфікації для працівників сервісу. У них ми використовуємо весь досвід і знання, які ми накопичували протягом 60 років історії створення спортивних автомобілів.

Спеціальне обладнання.

Професіоналізм механіка залежить від інструментів, які він використовує у своїй роботі. Саме тому ми використовуємо спеціалізовані технології в усіх центрах Porsche. Як, наприклад, діагностичний тестер для зчитування та видалення кодів несправностей автомобіля. Вимірювальний прилад для визначення ступеня зносу керамічних композитних гальмівних дисків (PCCB). Або контрольний адаптер для ручної перевірки відсутності напруги у високовольтних системах автомобіля.

Оригінальні запасні частини Porsche.

Оригінальні запасні частини Porsche дозволяють зберегти унікальність вашого Porsche навіть після ремонту або технічного обслуговування. Запасні та змінні частини виготовляються спеціально для вашого автомобіля та відповідають високим стандартам якості компанії Porsche. Це правило розповсюджується й на запасні частини, які відіграють важливу роль для вашої безпеки. Наприклад, гальмівні диски та панелі кузова. Це важливо для максимальної безпеки, надійноaсті та збереження споживчої цінності вашого Porsche.

Збереження споживчої цінності.

Скільки коштує мрія? І як довго вона може зберігати свою цінність? Усе залежить від якості та регулярності обслуговування. Завдяки належному обслуговуванню на спеціальній сервісній станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль залишатиметься в прекрасному стані. А ви продовжите отримувати задоволення від керування ним.

Пряме приймання та сервісні процеси

Усе за планом: ваш візит на сервісну станцію.

Ніколи не покладатися на волю випадку — це ще один принцип Porsche. Саме тому під час кожного відвідування сервісної станції офіційного дилера Porsche ваш автомобіль проходить стандартну процедуру обслуговування. Ви домовляєтеся про візит, приїжджаєте, а ми проводимо ремонт, перевіряємо його якість і потім повертаємо вам автомобіль. Ми пропонуємо вам надійний сервіс.

Дізнайтеся відразу, які роботи та в яких цілях потрібно виконати для вашого автомобіля під час прямого приймання. Ви берете активну участь у візуальній перевірці вашого автомобіля разом із нашим спеціалістом, який приймає автомобіль. Дотримуючись процедури в листі огляду, він озвучить для вас перелік робіт і зафіксує його в письмовому вигляді. Це дає вам можливість на місці, безпосередньо зі спеціалістом обговорити характер та об’єм робіт, їх вартість і термін виконання, а також можливі альтернативи (наприклад, Porsche Dynamic Repair), а також отримати рекомендації. Окрім того, ви можете обговорити з нашим спеціалістом інші питання, які можуть у вас виникнути стосовно вашого Porsche. Оскільки ми не хочемо покладатися на волю випадку, особливо у випадку з вашими бажаннями.

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок