Головна навігація
Меню
Філософія та історія

Філософія та історія

Філософія

Індивідуальність

Кожний Porsche – настільки ж унікальний, як ваш власний відбиток пальця. Саме з метою гарантувати таку унікальність і була створена програма Porsche Exclusive. Завдяки великому асортименту кольорів і високоякісних матеріалів (наприклад, шкіра, Alcantara, дерево, карбон або алюміній) можливості індивідуального оформлення такі ж різноманітні, як і самі побажання, пов’язані з автомобілем Porsche. Програма індивідуалізації Porsche Exclusive дозволить повною мірою проявити особисту свободу та підкреслити індивідуальний спосіб життя.

Майстерність

Створення виключних речей потребує чималого часу та зусиль. Для цього необхідні урівноваженість, концентрація та цілеспрямованість. Майстер повинен вкласти своє серце та душу в свою роботу, бо справжня цінність не може з’явитися лише в результаті автоматичної обробки. Особливі речі — це продукт виключної майстерності та досвіду спеціаліста, його ідей та особистості. Саме це є та завжди було базовим принципом роботи Porsche — і так воно залишиться й надалі.

Прискіплива увага до деталей

Кожний Porsche — це насправді виключний автомобіль. З однієї простої причини: кожен спеціаліст вкладає свою душу в створення кожної деталі, і це одразу відчувається. Саме ця пристрасть до своєї роботи дозволяє нам раз за разом створювати виключні речі. А в результаті? Автомобілі зі своїм унікальним характером та особистістю. Це підводить нас до найважливішого фактору: ми не шкодуємо часу на створення своєї продукції. І це можна побачити, відчути та випробувати в кожному Porsche.

Традиції

Персоналізація автомобілів є традиційним підходом Porsche. Наш багатий досвід базується на десятиріччях ретельної роботи. І з самого початку нашою метою стало надання нашим клієнтам можливості персоналізувати їх автомобілі. Починаючи з реалізації перших спеціальних запитів по Porsche 356 і до теперішнього часу, ми випускаємо унікальні моделі та обмежені серії під девізом «Індивідуальність прямо із заводу». До 1986 року цей підхід був відомий під назвою «Sonderwunschprogramm» («Програма особливих побажань»), потім — як Porsche Exclusive. При цьому його філософія залишилася незмінною.

Мрія про унікальний спортивний автомобіль

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок