Головна навігація
Меню
Консультування клієнтів по програмі Exclusive у Цуффенхаузені та Лейпцигу

Консультування клієнтів по програмі Exclusive у Цуффенхаузені та Лейпцигу

Усе починається з консультування. Перш за все ми зважаємо на вас і ваші побажання. Консультанти центрів дадуть відповіді на всі ваші запитання стосовно всіх моделей Porsche і розкажуть про можливості їх індивідуалізації. У центрах з обслуговування клієнтів у Цуффенхаузені та Лейпцигу ми покажемо вам, що ми розуміємо під індивідуальним підходом до побажань клієнтів.

Ми допоможемо вам підібрати індивідуальний колір забарвлення та шкіри, а також матеріали оздоблення, наприклад карбон, алюміній, дерево або шкіру. У конфігураторі автомобілів Porsche ми разом із вами оберемо комплектацію вашого нового автомобіля. Крім того, ви зможете на власні очі побачити, як побажання клієнтів втілюються в життя. Наші демонстраційні унікальні моделі дадуть вам уявлення про можливості індивідуалізації, а в мануфактурі Exclusive ми розповімо вам, як виконується тюнінг автомобілів вручну.

Контактна інформація

Ваші консультанти по програмі Exclusive & Tequipment завжди раді прийти на допомогу. Домовтеся про дату та час консультації з офіційним дилером Porsche.

Пошук дилера
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок