Головна навігація
Меню
Консультування клієнтів по програмі Exclusive

Консультування клієнтів по програмі Exclusive

Флагманський дилер Porsche Exclusive

Ексклюзивне консультування. По всьому світу.

Пориньте у світ Porsche Exclusive, звернувшись до дилера Exclusive Flagship. Спеціально навчені консультанти з продажів забезпечать комплексне та індивідуальне обслуговування. Усе спрямовано на реалізацію Вашого «найбільш індивідуального автомобіля» («most personal car») — основної ідеї програми Porsche Exclusive. Ваш дилер Exclusive Flagship дозволить Вам відчути пристрасть і самовіддачу при створенні унікального автомобіля.

Індивідуальність.

Можливості індивідуалізації в Porsche настільки ж різноманітні, як і Ваші бажання. Будь то заміна яких-небудь деталей чи масштабні модифікації. Разом із Вами ми створимо Ваш індивідуальний автомобіль. Відповідно до Ваших бажань. Довершений образ. У кожній деталі. Харизматична унікальна модель, яка відображає Вашу життєву позицію.

Індивідуальний підхід.

Професійні консультації з усіх питань до найдрібніших деталей. Прямий зв’язок зі спеціалістами в Цуффенхаузені дозволяє отримати відповідь навіть при особливо складних побажаннях стосовно індивідуалізації. Завдяки оригінальності, натхненню та піднесенню у комбінації з необхідною ретельністю та увагою до деталей створюється ні з чим незрівнянний автомобіль Porsche. Особисто Ваш.

Ексклюзивність.

Пориньте у світ Exclusive. Переконайтеся на власні очі, як бажання клієнтів втілюються у життя. Аж до найменших деталей. На основі прикладів кольорів і швів, різноманітності ексклюзивних деталей, окремих виробничих етапів обраних опцій або демонстраційних автомобілів у цілому.

Яскраві враження.

Наші дилери Exclusive Flagship дарують Вам неповторні емоції від придбання та володіння автомобілем. Спеціальне обладнання автомобіля, зона конфігурації з ексклюзивними зразками, демонстраційні автомобілі і, не в останню чергу, наснага та самовіддача консультантів дозволять Вам відчути чарівність Porsche. Для неповторних емоцій клієнта.

Консультування клієнтів по програмі Exclusive у Цуффенхаузені та Лейпцигу

Шлях до вашого Porsche.

Усе починається з консультування. Перш за все – Ви та Ваші побажання. Консультанти по программі Porsche Exclusive & Tequipment центрів у Цуффенхаузені та Лейпцигу дадуть відповіді на всі Ваші запитання стосовно всіх моделей Porsche і розкажуть про можливості їх індивідуалізації. У центрах з обслуговування клієнтів ми покажемо Вам, що ми розуміємо під індивідуальним підходом до побажань клієнтів.

Дізнатися більше

Флагманський дилер Porsche Exclusive в Україні

Порше Центр Київ Аеропорт

Порше Центр Київ Аеропорт,
вул. Київська 43,
с. Чубинське,
Київська область, 08320, УКРАЇНА

Перейти на сайт дилера
Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок