Головна навігація
Меню

Прес-релізи

Завдяки ексклюзивним опціям кожен Taycan стане унікальним

 

 

Перший повністю електричний спортивний автомобіль від Porsche ретельно оснастять та оздоблять вручну високоякісними компонентами та спеціальними пакетами обладнання для екстер'єру та інтер'єру. Такі опції компанія розробила для досягнення ще вищого рівня персоналізації.

Серед 90 ексклюзивних опцій, запропонованих відділом компанії Porsche Exclusive Manufaktur, виокремлюється пакет Sport Design у 3 варіантах і 21-дюймові колеса Exclusive Design із карбоновими аероелементами, а також — світлодіодні матричні фари з елементами Glacier Ice Blue. 

 

Porsche Exclusive Manufaktur, розташована в Цуффенхаузені, розширила свої потужності до запуску Taycan: площу заводу збільшили до 2 000 кв м, додали 4 нові робочі станції підйомної платформи, збудували 150 кв м складських площ, оптимізували логістику транспортних засобів із прямим підключенням до готового вантажного майданчика. До команди включили додаткових експертів із кінцевої підготовки транспортних засобів.

Екстер’єр: фари з секціями денних ходових вогнів у відтінку Glacier Ice Blue

Щоб додатково підкреслити динамічний зовнішній вигляд, доступні 3 варіанти пакету Sport Design. Між собою їх відрізняють накладки в нижньому передньому фартуху, панелях порогів і бічних ребрах дифузора. Залежно від пакету вони оздоблюються в колір кузова, глянсовий чорний, або ж карбон. 

 

Світлодіодні матричні фари з системою Dynamic Light System Plus пропонуються з тривимірним зображенням внутрішньої частини корпусу, а також із секціями денних ходових вогнів у кольорі Glacier Ice Blue. Виготовлені з карбону аероелементи 21-дюймових коліс Exclusive Design поєднують відмінну аеродинаміку і легку конструкцію. Зниження ваги на такому комплекті коліс складає 3+ кг порівняно з іншими легкосплавними колесами.

Інтер’єр — це висока якість з атмосферою спорту

Пакет Carbon для інтер'єру натхненний автоспортом: велика частина передніх і задніх дверей, а також деталі з боків центральної консолі оздоблені матовим карбоном.  

 

Пакет Accent пропонує контрастні кольори інтер'єру, а панелі передніх і задніх дверей пофарбовані в колір кузова. Спортивний характер Taycan підкреслюється ременями безпеки, доступними у 8 кольорах: Graphite Blue, Truffle Brown, Lime Beige, Crayon, Blackberry, Meranti Brown, Slate Grey і Bordeaux Red.

Про Porsche Exclusive Manufaktur

Основною компетенцією Porsche Exclusive Manufaktur є персоналізація серійних автомобілів. Більше 30 співробітників підрозділу мають доступ до широкого спектру можливостей візуального та технічного налаштування інтер'єру та екстер'єру. В останньому унікальними є зовнішнє освітлення, колеса, двигун і трансмісія. 

 

До цих опцій доданий широкий спектр спеціальних кольорів і високоякісних матеріалів — шкіра, карбон, алюміній, витончене дерев'яне оздоблення для елементів інтер'єру. За бажанням клієнтів, для окремих моделей передбачені додаткові опції персоналізації, які не охоплюються 600 варіантами програми індивідуалізації автомобіля.

Porsche Exclusive Manufaktur спеціалізується на персоналізації автомобілів із 1986 року, постійно розширюючи низку пропозицій на ринку. Також підрозділ розробляє лімітовані серії, наприклад, нещодавня 911 Turbo S Exclusive. 

 

Крокуючи поруч із трендами сучасного світу, компанія зберігає традиційні підходи до створення спортивних автомобілів. Для розробки виняткових концепцій та надсучасних моделей підрозділ співпрацює з відділом дизайну Style Porsche — в межах стратегії Heritage Design. Porsche використовує елементи дизайну своїх легенд 50-х — 80-х років, осучаснюючи їх та наділяючи нові спорткари останніми штрихами.

-------------

Показники витрат і викидів CO2 розраховано за Всесвітньою узгодженою методикою випробувань автомобілів малої вантажопідйомності (WLTP).

04.02.2020

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок