Головна навігація
Меню

Прес-релізи

Вчені оголосять Taycan найбільш інноваційним автомобілем у світі

  

Porsche Taycan є топовим новатором на світовому автомобільному ринку: 13 із 27 інновацій визнані першими у світі. Такі висновки опублікував у звіті з автомобільних інновацій AutomotiveINNOVATIONS Центр управління автомобільним транспортом (Center of Automotive Management). У повністю електричному Porsche вчені відзначили такі досягнення як 800-вольтова батарея, 2-ступенева трансмісія на задній осі, високі можливості рекуперації до 265 кВт та найкращий показник аеродинамічного опору у сегменті (від 0.22).

Центр управління автомобільним транспортом — незалежний науковий інститут стратегічного консалтингу та емпіричних досліджень. Аналізує сфери автомобілебудування та мобільності при Університеті прикладних наук у німецькому місті Бергіш-Гладбах. Під керівництвом директора Центру, професора Стефана Братцеля, вчені досліджують інновації світових автовиробників з 2005 року. Щорічними нагородами вони, спільно з аудиторською та консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers, визнають найвидатніші досягнення. За 2019-2020 роки оцінили приблизно 250 вироблених автомобілів.

Церемонія нагородження відбудеться вже сьогодні, 14 липня 2020 року, у прямому ефірі онлайн о 18:00 за київським часом. Маркус Ланц, з німецької телевізійної компанії ZDF, проведе Діджитал Автомобільну Дискусію на тему «Переворот і трансформація в автомобільній індустрії — нововведення як запорука успішного подолання кризи».

 

За словами голови правління Porsche AG Олівера Блума, компанія пишається світовим визнанням Taycan. Її перший повністю електричний спортивний автомобіль швидко зайняв місце на верхній сходинці п’єдесталу серед нагород AutomotiveINNOVATIONS. Це підтверджує інноваційну силу та новаторський дух Porsche. «З новою командою ми розробили новий автомобіль та побудували сучасний завод без викидів вуглецю. Технічні інновації, такі як 800-вольтова батарея, сприяють короткому часу заряджання. Двоступенева передача на задній осі гарантує унікальний досвід водіння. І книга замовлень, і відгуки клієнтів надзвичайно позитивні», — зазначив Олівер Блум.

Нагороди на головних ринках

Переможні кроки найбільш інноваційної моделі продовжуються: Porsche Taycan вже здобув близько 40 міжнародних нагород, зокрема на своїх головних ринках у Німеччині, США, Великобританії та Китаї.

 

Серед нагород електричного спорткару:

  • «Всесвітній автомобіль року 2020» (WCOTY): у категоріях «Найбільш розкішний автомобіль 2020» (World Luxury Car) та «Найбільш продуктивний автомобіль 2020» (World Performance Car)
  • Автомобіль року: журнал BBC Top Gear (Великобританія)
  • Той, що змінює правила гри: журнал BBC Top Gear (Великобританія)
  • Журі з відбору китайського автомобіля року (CCOTY): у категорії «Еко-автомобіль року у Китаї»
  • Німецький автомобіль року (GCOTY)

За інновації Taycan відзначили і премією німецького журналу Connect.

14.07.2020

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок