Головна навігація
Меню

Прес-релізи

Понад 4 900 учасників проходять відбір до кіберспортивного чемпіонату Porsche Supercup

 

Із середини грудня 2019 року учасники віртуальних перегонів змагаються у відбіркових раундах чемпіонату Porsche Esports Supercup за кубок «Porsche iRacing Cup» на віртуальних треках. Понад 4 900 кібергонщиків вже взяли участь у відбіркових заїздах — порівняно з минулим роком, кількість учасників збільшилася удвічі. Відбір завершується 2 березня, і 20 переможців отримають право змагатися на чемпіонаті Porsche Esports Supercup.

Серед учасників змагань відомий гонщик Формули-1 і завзятий кібергонщик Макс Ферстаппен, з команди Red Bull, який, станом на 10 лютого 2020 року, зайняв 20 місце у перегонах. Також у «Porsche iRacing Cup» візьмуть участь 20 кращих кібергонщиків минулого сезону — вони автоматично включені до змагань 2020 року.

Porsche розширює партнерство з iRacing — провідним постачальником реалістичних онлайн симуляторів з перегонів. Система iRating від компанії iRacing забезпечує прозорий та коректний рейтинг під час відбору. Індивідуальний рейтинг кожного учасника відображає загальний рівень його майстерності та успішні проходження кіл. Наприклад, ключовим фактором для досягнення максимального показника у рейтингу є бездоганне керування автомобілем та відповідний результат. А бали, отримані наприкінці відбіркових раундів, визначають рівень майстерності відповідно до шкали від самого старту та до фінішу. 

У 2019 році 2 372 водії намагалися пройти відбір до чемпіонату Porsche Esports Supercup. Перші чотири місця у минулорічному чемпіонаті вибороли гонщики, які цього року повертаються як фаворити. Це Джошуа Роджерс з Австралії, його затяті суперники Макс Бенеке з Німеччини та Себастьян Джоб з Великобританії, а також Мітчелл де Джонг із США.

У Porsche Esports Supercup 2020 року змагатимуться найкращі кібергонщики світу. В цілому 40 гонщиків кинуть виклик один одному в 10 онлайн перегонах віртуального кубку Porsche 911 GT3. Більшість з них відбуваються паралельно з реальними серіями кубку Porsche Mobil 1 Supercup — вони проводяться для підтримки європейських змагань Formula 1.

Перші кіберперегони чемпіонату стартують 2 травня на віртуальній версії автодрому Зандворт у Нідерландах. Одночасно на реальній трасі розпочнеться перший раунд чемпіонату Porsche Mobil 1 Supercup. Фінальний раунд перегонів Porsche Esports Supercup відбудеться 19 вересня у Монца, Італія.

Раунди суперкубка Porsche Esports 2020 року

27 / 29 березня — тест-драйв у Барселоні

2 травня — траса для перегонів Зандворт

9 травня — траса для перегонів Барселона-Каталунья

23 травня —траса Донінгтон Парк

13 червня — перегони «24 години Ле-Мана»

4 липня — траса для перегонів Нюрбургринг Нордшляйфе

18 липня — траса Сільверстоун

1 серпня — траса для перегонів Роуд Атланта

15 серпня — автоспортивна траса Брендс-Гетч

29 серпня —  траса для перегонів Спа-Франкоршам

19 вересня — траса для перегонів Монца

19.02.2020

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок