Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Віддаючи належне традиції: лімітована версія 911 Targa 4S у концепції Heritage Design

 

 

Найсучасніший 911 з елементами дизайну 1950-1960-х років: Porsche представляє нову модифікацію 911 Targa 4S Heritage Design як першу з чотирьох колекційних моделей дизайнерської стратегії Heritage Design. В ексклюзивній версії історичні елементи екстер’єру та інтер’єру поєднуються з інноваційними технологіями. Розробкою займається відділ компанії Porsche Exclusive Manufaktur, що спеціалізується на персоналізації автомобілів та лімітованих серіях моделей.

Виробництво моделі обмежене 992 одиницями, що відповідає внутрішній абревіатурі серії. Аналогічно зі спеціальною версією, частково елементи інтер’єру будуть доступні як частина пакету Heritage Design для всіх моделей 911. Також власникам колекційної моделі 911 Targa 4S Heritage Design запропонують придбати ексклюзивний преміальний хронограф у лімітованій версії.

 

Голова правління Porsche AG Олівер Блум розповів про головне призначення моделей Heritage Design: у клієнтів та шанувальників вони викликають спогади про 50-ті – 80-ті роки. «Виконуючи побажання клієнтів, жоден бренд не може осучаснити елементи минулого так, як Porsche. Завдяки ексклюзивним версіям, ми створюємо нову лінійку моделей, яка відповідає сучасному стилю життя та втілюється у нашій стратегії з розвитку», – наголосив Блум.

Ексклюзивне лакофарбове покриття у кольорі Cherry Metallic та інші 4 кольори екстер’єру разом із золотими логотипами створюють автентичний вигляд у стилі 50-х років. Екстер’єр версії 911 Targa 4S Heritage Design вирізняється фірмовим білим кольором з історичним дизайном. Списовидні графічні елементи автоспорту на передніх крилах особливо вражають. Ці «списи» нагадують перші дні автоспорту Porsche. Окремою родзинкою є знак Porsche Heritage на решітці багажного відділення з дизайном, що нагадує символ Porsche 356, нагородженого у день досягнення позначки 100 000 км. Якісне тиснення як праобраз минулого у сучасній інтерпретації прикрасить задню частину усіх чотирьох моделей Porsche Heritage Design. Подальший зв’язок минулого і сьогодення відображає історичний логотип Porsche 1963 року на капоті, кермі, колесах та ключі. А також – на тиснених підголівниках та чохлі для ключів, разом з 20- і 21-дюймовими дисками Carrera Exclusive Design та класичними чорними гальмівними супортами.

 

Інтер'єр також віддає належне історії: ексклюзивний двоколірний шкіряний салон доступний у 2-х інтерпретаціях. Перша поєднує шкіру кольору Bordeaux Red та екологічно натуральну шкіру Club OLEA у кольорі Atacama Beige. Друга – чорну шкіру та шкіру Club OLEA у кольорі Atacama Beige. Використання вельвету на сидіннях та обшивці дверей демонструє повернення матеріалу, який вже використовувався у Porsche 356, відроджуючи тренд 50-х років. Емоційність концепції підкреслюють класичні тахометр та хронометр із зеленою ілюмінацією, перфорований дах з мікроволокна та ексклюзивне шкіряне оздоблення Exclusive Manufaktur. Металевий знак на декорованій внутрішній панелі приладів – чергове підтвердження обмеженої кількості одиниць лімітованої версії.

 

Перша модель Heritage Design спроектована на основі нової, представленої у травні, моделі 911 Targa покоління 992 – вона оснащена новітніми технологіями для шасі, системами допомоги водію та медіа, а також двигуном з подвійним турбонаддувом потужністю 331 кВт (450 к.с.). У поєднанні з восьмиступеневою коробкою передач з подвійним зчепленням, високотехнологічний опозитний двигун забезпечує максимальну швидкість понад 304 км/год, прискорюючи 911 Targa (з Launch Control) від 0 до 100 км/год менше ніж за 3,6 секунди.

 

Стратегія дизайну Porsche Heritage Design: осучаснення класичних елементів дизайну

Моделі дизайну Heritage підкреслюють сучасний спосіб життя і представляють особливі емоційні концепції в рамках стратегії Porsche. Відділ дизайну "Style Porsche" та Porsche Exclusive Manufaktur переосмислюють легендарні моделі 911 та інтер'єри від 50-х до 80-х років, повертаючи до життя типові елементи минулого. З пакетом Heritage Design для моделі 911 Speedster, з 2019 року аудиторію попередньо ознайомили зі стратегією. Відтепер, із певними інтервалами, Porsche розроблятиме 4 моделі у спеціальних лімітованих версіях.

 

Хронограф 911 Targa 4S Heritage Design Edition: спеціальний годинник для унікального авто

Porsche Design створив високоякісний годинник виключно для власників лімітованої версії – хронограф версії 911 Targa 4S Heritage Design. Елегантний механічний годинник, як і автомобіль, для продажу обмежений 992 одиницями. На багато деталей дизайнерів надихнули легендарний Porsche 356 та знаковий 911 Targa: наприклад, дизайн циферблату з його білою секундною стрілкою та кільцями Phosphorus Green випливає з дизайну спідометра та тахометра авто. Індикатори годин розроблені у літерному тисненні, характерному для Porsche. Ремінець виготовлений з оригінальної натуральної шкіри інтер'єру Porsche. Тиснення «911» – це ще одна данина легендарним спортивним автомобілям.

 

Версія 911 Targa 4S Heritage Design: споживання пального у комбінованому циклі 9.9 л/100 км; викиди CO2 у комбінованому циклі 227 г/км
Значення споживання палива і викидів CO2 розраховані відповідно до нової процедури WLTP. Отримані з цього значення NEDC варто продовжити уточнювати. Вони не можуть бути співставлені зі значеннями, розрахованими на основі раніше використаної процедури NEDC.

03.06.2020

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок