Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche представив нові моделі Cayenne GTS із двигуном V8

 

 

Porsche доповнює лінійку позашляховиків двома новими моделями Cayenne GTS та Cayenne GTS Coupé. Їх головними особливостями стали ексклюзивність деталей та спортивна динаміка. Для моделей GTS двигун завжди відігравав найважливішу роль: замість попереднього 3,6-літрового двигуна з подвійним турбонаддувом V6, під капотом Cayenne GTS розміщено двигун V8. Маючи потужність 338 кВт (460 к.с.) і крутний момент 620 Нм, 4-літровий двигун з подвійним турбонаддувом демонструє ще більш вражаючі показники. Із пакетом Sport Chrono, обидві моделі GTS прискорюються від 0 до 100 км/год за 4,5 секунди та розвивають максимальну швидкість у 270 км/год. Занижене шасі, орієнтоване на продуктивність, унікальний дизайн та покращене обладнання довершують образ нових моделей GTS.

 

Потужний двигун V8 із новою системою спортивного вихлопу

4-літровий двигун із подвійним турбонаддувом V8 від флагманської моделі Cayenne гарантує нові можливості та показники  для Cayenne GTS. Потужність — 14 кВт (20 к.с.), крутний момент на 20 Нм більший, ніж у попередника. Аналогічно з Cayenne GTS Coupé: із пакетом Sport Chrono, прискорення від 0 до 100 км/год на 0,6 секунди швидше, ніж раніше. Максимальну швидкість збільшили на 8 км/год. Покращена потужність — це оптимально підібрана восьмиступенева автоматична трансмісія Tiptronic S, адаптивне управління циліндрів, пряме впорскування бензину з центральним положенням інжектора, розумна система теплового управління. Відповідно до комбінованого циклу NEDC, у найспортивніших моделей Cayenne витрата пального варіюється від 11,4 л до 11,2 л/100 км.

 

Спортивний звук, забезпечений спеціально налаштованою спортивною вихлопною системою, підвищує емоційні відчуття водія у подорожі. Спортивна вихлопна система з 2 вихлопними трубами включена до стандартного обладнання. Інновацією є також спортивна високочастотна вихлопна система, оснащена двома центральними овальними вихлопними трубами. Вони доступні виключно для Cayenne GTS Coupé, у майбутньому ними оснастять і Cayenne Turbo Coupé, опціонально поєднавши з додатковим спортивним пакетом Lightweight Sports Package.

 
 

Нижча на 20 мм підвіска та динамічне управління демпфера

Шасі нових моделей Cayenne GTS гарантує видатну динаміку. Стандартна підвіска з ресорної сталі знижує автомобіль на 20 мм, а електронно керована система змінного демпфірування Porsche Active Suspension Management посилює спортивне управління демпферами. Система Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) встановлена як стандартне обладнання. У поєднанні зі стандартними 21-дюймовими дисками RS Spyder Design та сірими чугунними гальмами (390 х 38 мм спереду, 358 х 28 мм ззаду) з червоними гальмівними супортами, нові моделі Cayenne GTS додають спритність спорткару до сегменту позашляховиків. Опціонально гальмування можна оптимізувати за допомогою карбідвольфрамових гальм Porsche Surface Coated Brake або керамічних гальм Porsche Ceramic Composite Brake. Серед додаткових опцій: нижча на 10 мм трикамерна пневматична підвіска, управління заднього моста та система стабілізації поперечної стійкості Porsche Dynamic Chassis Control.

 

Пакет Sport Design та стандартні акценти GTS

Стандартний пакет Sport Design — це ексклюзивний екстер’єр з акцентами чорного кольору. Нові моделі GTS стандартно оснащені глянцевими чорними 21-дюймовими дисками RS Spyder Design. Світлодіодні фари з системою Porsche Dynamic Light System та задня світлодіодна панель також оздоблені чорним кольором. Передні повітрозабірники, оздоблення бічних вікон, труби спортивної вихлопної системи та логотипи Porsche на задній частині кузова — усі в чорному кольорі.

 

Інтер’єр моделей Cayenne GTS вражає спортивним характером та елегантністю деталей: алюміній з темним матовим покриттям, високоякісні матеріали, такі як шкіра Alcantara на даху, центральних елементах сидінь, підлокітниках та дверях. Стандартні спортивні сидіння з регулюванням за 8 напрямками спроектовані у стилі моделей GTS із бічною підтримкою для комфортного проходження динамічних поворотів. Вони також доступні лише для цих моделей. Логотип GTS розміщено на передніх дверях, дверних порогах, тахометрі та підголівниках. Численні варіанти персоналізації включають пакет інтер'єру GTS з додатковими кольоровими акцентами Carmine Red або Crayon для елементів оздоблення сидінь, як наприклад, декоративні шви.

 

Нові моделі Porsche Cayenne GTS з’являться в офіційних дилерських центрах Porsche в Україні у 4-ому кварталі 2020 року.

Cayenne GTS: комбінована витрата пального 11,4-11,2 л / 100 км; комбіновані викиди CO2 260-255 г/км
Cayenne GTS Coupé: комбінована витрата пального 11,4-11,2 л / 100 км; комбіновані викиди CO2 260-256 г/км
Значення споживання палива і викидів CO2 розраховані відповідно до нової процедури WLTP. Отримані з цього значення NEDC варто продовжити уточнювати. Вони не можуть бути співставлені зі значеннями, розрахованими на основі раніше використаної процедури NEDC.

12.06.2020

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок