Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Українські зірки відвідали захід Porsche у Празі

 

 

Регіональна презентація Porsche Taycan у Празі зібрала понад 400 гостей, відомих блогерів, зірок, музикантів, моделей та шанувальників бренду із країн Центральної та Східної Європи. На події були присутні відомі українські зірки: телеведуча Леся Нікітюк, прима-балерина Катерина Кухар із чоловіком та прем’єром балету Олександром Стояновим, та популярні блогери та фанати Porsche Аліса Ілієва, Кирило Шулига та Саша Пустовіт.

 

Зіркові гості заходу поринули у казкове шоу, яке супроводжувалась живою музикою, виступами професійних акробатів, повітряних гімнастів, танцювальним шоу. Зграя диких вовків, птахи та навіть жеребець були залучені у шоу, щоб продемонструвати єдність природи та електричного екологічного майбутнього із Porsche Taycan. Вихід чорного жеребця став символічним, адже назва Taycan у перекладі із турецької означає «швидкий молодий жеребець». Вишенькою на торті стала видовищна поява авто, яке буквально опустилося «із неба», а точніше із металічного куба на стелі ангару. Захоплююче лазерне та світлове шоу та зворотний відлік до електричного майбутнього із Porsche дійсно вразили виняткову публіку заходу.

 

Нагадаємо, світова прем’єра першого електричного спорткара Porsche Taycan відбулась 4 вересня 2019 року. Автомобіль вже завоював прихильність у багатьох країнах: попередні замовлення на модель перевищили кількість у 20 000.

В Україні перший електричний Porsche з’явиться вже у березні 2020 року та розпочне нову електричну еру для бренду. Porsche Taycan вже завоював популярність ще до своєї офіційної появи в Україні. На сьогодні вже замовлено 63 електромобілі. Дізнатися всі деталі та умови попереднього замовлення, а також надіслати запит на попереднє замовлення можна на офіційній сторінці Porsche або в офіційних дилерів Porsche в Україні.

 

12.12.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок