Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Цифровий, інноваційний, функціональний: інтер’єр нового Porsche Taycan

 

Штутгарт. Компанія Porsche входить у електричну еру з новим Taycan, першим електричним спорткаром бренду, та встановлює нові стандарти дизайну інтер’єрів. Класичні деталі дизайну були переосмислені і перенесені у цифрове виконання. «Ми обрали напрямок мінімалізму», – пояснює Іво ван Хультен, директор з дизайну інтер’єру Porsche AG. – «Інтер’єр Porsche Taycan поєднує типові для бренду елементи з повністю новим досвідом для користувачів. І він вражає своєю елегантністю».

Типовий Porsche: панель приладів і спортивне положення сидінь

Натхненням для дизайну панелі приладів стала стильна і акуратна панель моделі Porsche 911 1963 року. Нашою основною метою стало її відтворення у сучасному стилі. Новий формат інтер’єру, його нова структура і конструкція, стане початком нової ери. Все налаштовано для зручності водія. Чіткий, мінімалістичний і ультра-сучасний дизайн панелі приладів не відволікає водія, а лише допомагає йому комфортно керувати автомобілем. Найвищою точкою панелі приладів є автономний інформаційний екран. Він розташований прямо перед водієм, тому відображає всю потрібну для керування інформацію у зручному форматі.

Інноваційний кластер панелі приладів складається з вигнутого екрану розміром 16,8 дюймів, а відсутність накладки та сучасний стиль нагадує дизайн смартфонів і планшетів. Екран з покриттям антивідблиску виготовлений зі скла із захистом від осадження пари та поляризаційним покриттям.

Водії можуть обрати інформаційний кластер, який відображатиметься на екрані:

  • У класичному режимі (інформація щодо потужності) відображатимуться прилади круглої форми, як в усіх автомобілях Porsche. Вони подаватимуть інформацію у зручному для зчитування форматі. У центрі панелі відображатиметься показник потужності замість тахометра.
  • У режимі мапи замість показника потужності відображатиметься мапа.
  • У режимі повної мапи на весь екран відображатиметься лише мапа.
  • У режимі необхідної інформації на екрані відображатиметься тільки важлива для керування автомобілем інформація, така як швидкість, дорожні знаки та навігаційні підказки у вигляді мінімалістичних стрілок.

У бокових частинах екрана знаходяться маленькі сенсорні зони для управління світлом фар і функціями шасі. Інформаційний екран ширший, ніж кермо, а його зовнішність нагадує панель приладів оригінальної моделі Porsche 911.

Кермо має інноваційний зовнішній вигляд, а також два різні дизайни на вибір водія. Окрім моделі у базовій комплектації, в якої є різнокольорові змінні частини, Porsche також пропонує спортивну модель керма GT. Характерний дизайн із видимими головками гвинтів включає також характерний для бренду Porsche круглий перемикач режимів керування.

Верхня та нижня секції панелі приладів займають всю ширину панелі приладів, а разом їхня форма нагадує крило. Центральний 10,9-дюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи та додатковий дисплей для пасажира об’єднані в єдину панель, яка без підсвічування візуально виглядає частиною інтер’єру.

Для нової моделі Taycan дизайн всіх користувальницьких інтерфейсів був оновлений. Кількість традиційних засобів керування, таких як вимикачі та кнопки, була значно скорочена. Тепер керування стало розумним та інтуїтивним: сенсорне керування та голосові команди, які можна давати після фрази: «Мій Porsche».

Всі функції допомоги водію у Porsche Taycan, такі як, система Porsche Active Stability Management (PASM), можуть бути запущені на центральному екрані через прямий доступ. Водій може швидко отримати доступ до всіх додатків через чітко структурований домашній екран, який завжди можна налаштувати відповідно до власних вподобань. Додатки включають в себе навігацію, телефон, медіа, налаштування умов комфорту, а також Porsche Connect. А завдяки голосовим командам водії можуть управляти функціями автомобіля ще швидше. Вперше в пасажирів переднього ряду з’явився свій власний сенсорний дисплей, який дозволяє їм встановлювати всі потрібні налаштування не відволікаючи водія.

Високо розташована центральна консоль посилює враження низького розташування сидінь, як цього й очікують пасажири автомобілів Porsche. На консолі встановлений 8,4-дюймовий сенсорний екран із тактильним зворотнім зв’язком, який спрощує налаштування кондиціонера. А вбудоване розпізнавання рукописного тексту спрощує швидке введення адресів.

Мінімалізм присутній у кожній деталі. Як і в моделі Porsche 918, у Porsche Taycan є компактний перемикач напрямку замість класичного важелю коробки передач. Через це в автомобілі є додатковий простір, а центральна консоль виглядає  акуратно. Мінімалістичний підхід також було застосовано до вентиляційних отворів. Вони були повністю модернізовані, і тепер ними можна інтуїтивно управляти. Традиційні, механічні вентиляційні решітки в минулому. Відтепер контроль потоків повітря став як цифровим, так і повністю автоматичним («Віртуальний контроль потоків повітря»). Натиснувши на «Клімат-меню», можна змінити режим сфокусованого кондиціонування на режим поширеного кондиціонування. У випадку замовлення комплектації з чотиризонною автоматичною системою клімат-контролю, додаткова 5,9-дюймова сенсорна панель із тактильним зворотнім зв’язком дозволить керувати системою пасажирам задніх сидінь.

Широкі можливості для персоналізації та використання інноваційних матеріалів

Колір і дизайн матеріалів Porsche Taycan дозволяють персоналізувати оздоблення деталей інтер’єру – як в традиційному, так і в сучасному стилі, відповідно до філософії сталого розвитку. Можна вибрати як класичну шкіру, так і шкіру Olea, для фарбування якої використовуються листя маслини. Спеціальний принт із зображенням хмар підкреслює особливості натуральної шкіри. Новинкою є інтер’єр, в якому зовсім не використовуються шкіряні матеріали. Замість них поверхні оздоблено новітніми текстурованими матеріалами, такими як Race-Tex. Це високоякісна мікрофібра, що частково складається з переробленого поліестеру. При виробництві матеріалу утворюється на 80% менше викидів CO2, ніж під час виробництва традиційних матеріалів. Для оздоблення підлоги використовується вторинно перероблене синтетичне волокно Econyl®.

Porsche Taycan доступний у широкій палітрі опцій для зовнішнього і внутрішнього оздоблення як у традиційному, так і в сучасному стилі. Акценти в інтер’єрі підкреслюють  увагу до деталей, і водночас відповідають властивим для Porsche найвищим стандартам якості матеріалів. Ексклюзивно для Taycan оздоблення салону доступне в кольорах Black-Lime Beige, Blackberry, Atacama Beige і Meranti Brown. У пакеті оздоблення елементів інтер’єру клієнти можуть обрати з-поміж спеціальних контрастних кольорових схем «чорний матовий», «темне срібло» чи «неодим» на елегантному тлі кольору «шампань». Двері і центральні консолі можуть бути в кольорі дерева, матового карбону, тисненого алюмінію або із тканини.

На додаток до інноваційних рішень є ще одна деталь, без якої не обходиться жоден автомобіль Porsche. Подібно до замка запалювання на знайомих моделях Porsche, кнопка старту розташована позаду керма зліва.

27.08.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок