Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Сучасна архітектура і свіже повітря

 

 

Штутгарт. На шляху до «виробництва з нульовими викидами» (“Zero Impact Factory”) Porsche для облицювання фасадів нового заводу з виробництва Taycan вперше буде використовувати панелі, які поглинають двоокис азоту. Фасадні елементи виготовляються з алюмінію з покриттям із діоксиду титану. Покриття виступає в ролі каталізатора і під впливом сонячних променів, навіть при невеликій вологості повітря, розщеплює шкідливі речовини на нешкідливі складові - воду та нітрат. У рамках першого пілотного проекту Porsche тестує можливості високотехнологічного фасаду, що поглинає двоокис азоту, на площі 126 м2. На цьому просторі, розмір якого покриває 10 паркувальних місць, вдається домогтися результати «роботи» 10 дерев. «Якщо аналіз результатів підтвердить наші очікування, то ніщо не зможе перешкодити нам використати панелі, що поглинають двоокис вуглецю, для інших наших будівель», - говорить Альбрехт Раймольд, член правління Porsche AG, який відповідає за виробництво і логістику.

«Сталий розвиток як велика картина складається з багатьох окремих елементів, - роз'яснює Альбрехт Раймольд. - Тому ми постійно замислюємося над тим, які заходи дозволять нам досягти кращих результатів на всіх етапах створення доданої вартості». Наразі у Штуттгарті-Цуффенхаузені, де розташовується головний офіс компанії, будується новий завод для виробництва першого електричного Porsche, прем'єра якого відбудеться наприкінці цього року. Виробництво Porsche Taycan відбуватиметься з нульовими викидами CO2. «Ми твердо дотримуємося своєї мети: виробництво спортивних автомобілів без збитку для навколишнього середовища» - підкреслює Альбрехт Раймольд.

Компанія Porsche приділяє велике значення темі сталого розвитку в будівництві нових споруд і виробничих приміщень. Це робиться успішно, що неодноразово вже було відзначено Німецьким товариством екологічного будівництва (DGNB).

22.01.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок