Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Розпочалася фінальна фаза тестування нового Porsche Taycan

 

 

Штутгарт. Саме зараз перший електричний спорткар Porsche Taycan проходить свої фінальні випробування перед стартом серійного виробництва. Свій потенціал водіння по льоду та снігу ця модель доводить у Скандинавії, лише за декілька кілометрів від Північного полярного кола. А в той самий час інженери Porsche випробовують електрокар у спекотних умовах. У Піденній Африці, вони не тільки тестують продуктивність моделі, але і роблять фінальні налаштування для отримання непереривної роботи та закріплення досягнутих результатів. У місті Дубай вони проводять пробіг для випробування витривалості, а також тестують функцію зарядження батареї в екстремальних умовах. Температура повітря в 30 країнах, в яких проводяться ці комплексні випробовування, варіюється від -35°C до +50°C.

«Після проведення комп’ютерних симуляцій та комплексних тестів на стенді для випробувань, ми нарешті вийшли у фінальну фазу цієї жорсткої програми випробовувань», – зазначає керівник розробок модельної лінійки Штефан Векбах. «Перед тим, як Taycan з’явиться на ринку наприкінці цього року, автомобілі, на яких проводять тестування, проїдуть майже шість мільйонів кілометрів доріг по всьому світу. Ми задоволені поточним станом автомобілів, та спевнені - Taycan стане гідним членом родини Porsche».

Електричні автомобілі Porsche мають проходити ті ж самі суворі випробовування, що й спорткари з двигуном внутрішнього згоряння. На додаток до чудових характеристик продуктивності, автомобілі підходять для щоденного використання в будь-яких кліматичних умовах. Особлива увага придляється функціям зарядки батареї, температурного контролю силової установки та клімат-контролю у салоні в різноманітних температурних умовах. До інших стандартних цільових показників Porsche відносяться швидка робота електронних схем, моментальне прискорення, та запаз ходу, для комфортного щоденного використання.

Найважливіші показники фази тестування Taycan:

  • Загальна пройдена дистанція: приблизно шість мільйонів кілометрів, з яких три мільйони кілометрів,під час пробігу для випробування на витривалість
  • Загальна кількість країн: 30, включаючи США, Китай, ОАЕ та Фінляндію
  • Температурний діапазон: від -35°C до +50°C
  • Вологість повітря: від 20% до 100%
  • Висота: від 85 метрів нижче рівня моря до 3 000 метрів над рівнем моря
  • Цикли зарядки: більше 100 000 циклів за умови використання різних зарядних технологій по всьому світу
  • Команда: приблизно 1 000 водіїв, техніків та інженерів
 

Віртуальна подорож через «Зелене пекло»
Експерти, які проводили випробування, мали змогу спиратися на вичерпні висновки, отримані протягом фази тестувань з використанням цифрових прототипів. Сучасні комп’ютери використовувалися для симуляції роботи шасі, кузова, електронних пристроїв Сумарно віртуальні прототипи Taycan проїхали більше, ніж десять мільйонів цифрових кілометрів.

Інженери-розробники почали тестувати Taycan у симуляторі траси Нюрбургринг-Нордшляйфе ще на ранньому етапі розробок, з метою тестування та визначення швидкості роботи електронних схем. Аналізуючи симуляції, вони сфокусувались на регулюванні споживання енергії, яке відіграє важливу роль у виході на цільовий час проходження кола траси, довжиною 20,6 кілометрів, менше ніж за вісім хвилин.

 

Більше ніж 20 000 потенційних покупців
Porsche Taycan буде представлений у вересні та випущений на ринок наприкінці 2019 року. У всьому світі нараховується вже більше, ніж 20 000 потенційних покупців. Потенційні покупці внесли свої імена до списку та здійснили передзамовлення спортивного електрокару.

Taycan розганяється від 0 до 100 км/г за менше ніж 3,5 секунди. Максимальний запас ходу перевищує 500 км у циклі NEDC. Завдяки 800-Вт батареї, літій-іонному акумулятору потрібно лише 4 хв, щоб зарядитися енергією на наступні 100 км (у циклі NEDC).

 

29.03.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок