Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche Wet - висока стійкість навіть під час дощу

 

 

Штутгарт. Porsche 911 восьмого покоління не просто є потужнішим за свого попередника, але й може похвалитися вищими рівнями комфорту й безпеки. Цей спортивний автомобіль пропонує ще кращу керованість на мокрих дорогах завдяки режиму Porsche Wet, що був представлений ексклюзивно для 911 і поки що не має світових аналогів. Передова система допомоги включає функцію, що виявляє значну кількість води на дорозі, та відповідні налаштування автомобіля, що підвищують стійкість руху на мокрій дорозі.

Як працює режим Porsche Wet
«Режим Wet було розроблено, щоб забезпечувати постійну допомогу водію на вологому дорожньому покритті. Він не обмежує максимальну потужність двигуна чи максимальну швидкість, тож він не застрахує від надто швидкої їзди на дуже мокрій дорозі. Натомість його треба розглядати як систему допомоги в істинному сенсі цього слова», – каже Август Ахляйтнер, що багато років обіймав посаду директора модельного ряду 911. Режим Porsche Wet може автоматично розпізнавати мокру дорогу й попереджати водія про аквапланування. Щоб забезпечити це, акустичні датчики в корпусі переднього колеса виявляють завихрення від бризок води. Цим вони кардинально відрізняються від датчиків дощу, що використовуються очисниками вітрового скла: ті датчики спроможні лише оптично реагувати на краплі води на вітровому склі незалежно від дорожніх умов. Такий вибір датчиків пояснюється тим, що на дорозі може залишитися стояча вода навіть після закінчення зливи.

 

Якщо система розпізнає мокру дорожню поверхню, вона змінює реакції систем Porsche Stability Management (PSM) і Porsche Traction Management (PTM). Обидві системи починають спрацьовувати раніше та реагувати чіткіше. До того ж праворуч на дисплеї, поруч із тахометром, з’являється попередження. Воно повідомляє водія про виявлену воду та рекомендує вручну перейти в режим Wet. Такий перехід здійснюється за допомогою нової панелі кнопок над центральною консоллю або перемикача режимів, розміщеного на кермі, якщо автомобіль оснащено пакетом Sport Chrono. 

Якщо активовано режим Wet, то PSM, PTM, адаптивна аеродинаміка, опціональна система Porsche Torque Vectoring (PTV) Plus і реакції силового агрегату змінюються так, щоб гарантувати максимальну стійкість під час їзди. Коли автомобіль розвиває швидкість 90 км/год, регульований задній спойлер висувається, переходячи у спортивне положення, повітряні заслінки системи охолодження відчиняються, характеристика педалі акселератора стає більш рівною та водій більше не може скористатися функцією PSM Off (вимкнення PSM) чи режимом Sport. Двигун нарощує крутний момент більш плавно, і алгоритм роботи нової восьмиступеневої коробки передач PDK автоматично адаптується до цього. У повнопривідній моделі 911 Carrera 4S більше крутного моменту передається на передню вісь порівняно зі звичайним режимом, щоб підсилити ефект стабілізації. Іншою особливістю налаштувань 911 для мокрої дороги є нижчі коефіцієнти блокування для електронного блокування заднього диференціала.

 

Водій 911 безперечно відчуває всі ці зміни завдяки поліпшенню керованості. Чітка робота систем є особливо ефективною в разі раптових змін напрямку руху, різкому натисненні на педаль акселератора або на дорогах із мінливою поверхнею та різними коефіцієнтами зчеплення. І цей електронний «другий пілот допомагає не лише на мокрій дорозі. Режим Wet також можна ввімкнути вручну на засніженій дорозі з гіршим зчепленням, щоб поліпшити стійкість.

 

Новий 911 восьмого покоління було представлено в Лос-Анджелесі наприкінці листопада 2018 року. Опозитний шестициліндровий турбодвигун 911 Carrera S і 911 Carrera 4S тепер виробляє 331 кВт (450 к. с.). Це на 22 кВт (30 к. с.) більше, ніж у попередній моделі. Обидві моделі 911 розганяються від 0 до 100 км/год менш ніж за чотири секунди: задньопривідний Coupé робить це за 3,7 секунди, а повнопривідний 911 Carrera 4S – лише за 3,6 секунди. Це означає, що динаміка розгону обох моделей є на 0,4 секунди кращою, ніж у попередниць.

21.01.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок