Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche 911 отримав нагороду національної автомобільної премії Auto.Ria.сom «Авто Лідер»

 

Porsche 911 став переможцем у номінації «Спортивні автомобілі» премії «Авто Лідер», яка щорічно проводиться порталом Auto.Ria.сom. Спорткар було визнано найкращим у відкритому голосуванні серед п’яти номінантів. Загалом у премії приймало участь 66 новинок, представлених у 2019 році на території України.

 

«Авто Лідер 2020» – щорічна національна премія, мета якої – обрати кращі авто-новинки року в Україні. Загалом премія складається з 13-ти основних номінацій та 4-х спеціальних. Переможці основних номінацій визначаються шляхом відкритого всеукраїнського голосування читачів профільного сайту Auto.Ria.сom. Переможців спеціальних номінацій визначає експертне журі. Цього року у національному голосуванні взяло участь близько 250 000 користувачів сайту.

 

«Коли мова йде про спортивні автомобілі, в уяві одразу постають спорткари бренду Porsche, і ми щиро раді, що чверть мільйона українців такої ж думки.Це дуже важлива перемога для Porsche. Адже нас обрали так багато автомобільних ентузіастів. Ми вдячні за високу довіру та продовжуємо забезпечувати безперечне лідерство бренду серед преміальних спорткарів», – Ігор Ткаченко, бренд-директор Porsche в Україні, ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

 

Porsche 911 – спорткар зі світовим ім’ям було представлено у новому кузові на початку 2019 року. Porsche911 – це поєднання елегантного дизайну, потужності, керованості, неперевершеної динаміки та легендної історії. Впізнаваний стиль довершується суцільною світловою смугою на задній частині кузова. Відтепер це відмінноа риса усіх моделей 911.

03.12.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок