Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Новий Porsche Cayenne Coupe доступний до замовлення в офіційній дилерській мережі Porsche в Україні

 

 

Оголошено ціни на новий Porsche Cayenne Coupe


Абсолютно новий позашляховик Porsche Cayenne Coupe був представлений у березні 2019 року і одразу завоював визнання автомобільних ентузіастів за свій спортивний дизайн. Він поєднав у собі всі можливості сучасного Cayenne, але за рахунок більш динамічного дизайну і технічних інновацій позиціонується як ще більш прогресивний, атлетичний та емоційний спортивний позашляховик.

Технологічна «родзинка» Porsche Cayenne Coupe – активний задній спойлер, яким управляє система Porsche Active Aerodynamics (PAA). При досягненні швидкості 90 км/год він висувається на 135 мм, збільшуючи тиск на задню вісь. В результаті – визначна аеродинаміка та зниження витрат палива.

 

Прийом замовлень на Cayenne Coupe.

Офіційна дилерська мережа Porsche в Україні* приймає замовлення на спортивні позашляховики Cayenne Coupe та Cayenne Coupe Turbo.

 

 

Модель

Вартість, гривень**

Cayenne Coupe

2 592 000

Cayenne Coupe Turbo

4 627 000

  

Комплектації Porsche Cayenne Coupe мають стандартне обладнання відповідно до заводського оснащення:

– 8-ступінчаста автоматична коробка передач Tiptronic S з функцією Auto Start Stop;

– панорамний дах;

– 22-дюймові колісні диски GT Design;

– оздоблення салону карбоном і алькантарою;

– спортивні сидіння з регулюваннями в восьми напрямках та інтегрованими підголівниками;

– сидіння встановлено на 30 мм нижче ніж в звичайному Cayenne, щоб компенсувати простір над головами пасажирів задніх сидінь;

– об’єм багажника Porsche Cayenne Coupe – 625 л, а зі складеними спинками другого ряду – 1540 л. У версії Turbo ці параметри незначно відрізняються – 600 і 1510 л, відповідно.

  

Базова версія Cayenne Coupe оснащена 3,0-літровим турбованим V6 потужністю 340 к.с. і 450 Нм. У версії Cayenne Coupe Turbo ви отримуєте 4,0-літровий бензиновий двигун V8 з двома турбінами, що видає 550 к.с. і 770 Нм.

Розгін з місця до сотні у базовій версії складає 6,0 секунд, а максимальна швидкість складає 243 км/год. Топовий Porsche Cayenne Coupe Turbo відчутно швидший: 3,9 секунд до 100 км/год, а максимальна швидкість – 286 км/год.

 

23.05.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок