Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Наступне покоління Porsche Macan буде електричним

 

 

Штутгарт. Porsche випускатиме електромобілі на заводі у Саксонії: наглядова рада компанії Porsche AG прийняла рішення зробити наступне покоління моделі Macan електричним. Перший компактний SUV компанії Porsche із повністю електричним приводом зійде з конвеєра на початку наступного десятиліття. Таким чином Porsche розширює модельний ряд електромобілів: Taycan – перший повністю електричний спорткар від Porsche – буде випущений на ринок наприкінці 2019 року, а невдовзі після нього – Taycan Cross Turismo.

«Електромобільність та Porsche – це ідеальне поєднання спортивного характеру та високоефективного підходу до виробництва, - коментує Олівер Блуме, голова правління компанії Porsche AG. - Більше шести мільярдів євро буде інвестовано в електричну мобільність до 2022 року, а до 2025 року кожен другий Porsche матиме електричний привід. Ми також робимо ставку на пропозицію різних типів приводів: оптимізовані бензинові двигуни, гібридні моделі з підзаряджанням від електромережі та повністю електричні спорткари. Нашою метою є технологічне лідерство, тому ми послідовно орієнтуємо підприємство на автомобілі майбутнього».

Рішення про виробництво наступного покоління Macan на виробничому майданчику у Лейпцигу було прийнято на початку липня минулого року. Інвестиції в електрифікацію на заводі у Лейпцигу створюють можливість для того, щоб на існуючій виробничій лінії в майбутньому можна було збирати електромобілі. Наступне покоління Macan дасть стартовий «постріл» до виробництва електромобілів. Як і Taycan, компактний SUV буде оснащено 800-вольтовою бортовою системою і базуватиметься на архітектурі PPE (Premium Platform Electric), спільній розробці компаній Рorsche AG та Audi AG. Випуск моделі стане запорукою майбутньої ефективності заводу та підвищить його експлуатаційні можливості.

Автомобільний завод Porsche у Лейпцигу розпочав серійне виробництво позашляховику Cayenne у 2002 році зі штатом у 259 співробітників. Постійний розвиток заводу дозволив йому стати одним із найбільш сучасних та ефективних виробничих майданчиків в автомобільній індустрії. У 2011 році відбувся успішний запуск революційної моделі Macan. Саме тоді завод у Лейпцигу було переорієнтовано на завод повного циклу виробництва з власними збиральним та фарбувальним цехами. Після початку роботи у 2014 році планувалося, що завод випускатиме 40 000 позашляховиків на рік. Сьогодні завод щороку випускає більше 90 000 автомобілів для всього світу. Останнє розширення виробничих потужностей було проведено два роки тому, що дозволило запустити повний цикл виробництва модельного ряду Panamera. Наразі штат працівників заводу налічує понад 4 000 осіб. З моменту початку будівництва у 2000 році компанія Porsche інвестувала більше 1,3 мільярда євро у розвиток заводу.

26.02.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок