Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Компанія Porsche презентувала прототип першого повністю електричного спорткара Porsche Taycan.

 

 

Стали відомі деталі про зовнішній вигляд автомобіля і дизайнерські рішення, розроблені для нової моделі. Віце-президент по дизайну Міхаель Мауер розповів про «гаражах для ніг» і вдосконалену аеродинаміку:

«Taycan абсолютно унікальний з точки зору своїх пропорцій. Зазвичай електрокари вищі, ніж звичайні автомобілі. Тому що важкі і великі батареї розташовані в підлозі транспортного засобу, а пасажири сидять над ними. Ми не були готові прийняти такий формат», – розповів віце-президент Porsche по дизайну Міхаель Мауер.

 

За його словами, не можна було просто розширити автомобіль. Особливе завдання полягало в тому, щоб розташувати пасажирів якомога нижче, як в гоночному автомобілі Формули 1. Вони вирішили це за допомогою так званих «гаражів для ніг», які забезпечують зручне положення сидячи, навіть в поєднанні зі спортивним розміром автомобіля.

 

За три місяці до офіційної прем'єри моделі, компанія вперше розповіла про новий концепт фар денного світла. Чотирьохточкові денні ходові вогні є унікальним елементом автомобіля.

 

Аеродинаміка та якість повітряного потоку особливо важливі для повністю електричних моделей, тому що вони сильно впливають на запас ходу. Це одна з причин, по якій в новому Porsche Taycan не буде традиційних фар. Замість цього дизайнери використовували джерело світла, розташоване в повітрозабірнику. Повітря надходить попереду збоку і знову виходить з-під колісної арки. Таким чином, повітряний потік на колесах більш спокійний, що забезпечує значні аеродинамічні переваги.

 

У Taycan також немає вихлопних труб, тому був зроблений акцент на аеродинаміці і на задньому дифузорі, який, в свою чергу, відображає ідентичність продукції чисто електричних транспортних засобів.

 

Максимальна швидкість Porsche Taycan становить понад 250 км/год. Він розганяється від 0 до 100 км/год за менш ніж 3,5 секунди, а швидкості 200 км/год досягає менше, ніж за 12 секунд. Демонстраційні поїздки Porsche Taycan відбудуться: при підйомі на пагорб під час Фестивалю швидкості в Гудвуді 4-7 липня 2019 і в фіналі Формули Е, який пройде 13-14 липня 2019 року в Нью-Йорку. А за кермом під час цих подій будуть знаходитися такі відомі пілоти, як Марк Веббер і Ніл Джані. Наразі демонстрація прототипу Porsche Taycan проходить в Шанхаї.

 

До того, як світова прем'єра Porsche Taycan відбудеться у вересні, цей автомобіль вже проїде приблизно шість мільйонів кілометрів, які стануть для нього випробуванням. Електричні автомобілі Porsche повинні проходити такі ж суворі тестування, як і спорткари з двигунами внутрішнього згоряння. На додаток до надзвичайно високої продуктивності електричний автомобіль також зручний в щоденному використанні в будь-яких кліматичних умовах.

 

Нагадаємо, понад 20 000 осіб у всьому світу вже зареєструвалися у списку потенційних покупців Porsche Taycan. Для реєстрації був потрібний первинний внесок в розмірі 2500 євро (в Європі).

03.07.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок