Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Чотири переможці турніру отримали право представляти Україну на міжнародному фіналі

 

10 серпня 2019 року відбувся національний фінал Porsche Golf Cup 2019, переможці якого будуть представляти Україну на світовому фіналі Porsche Golf Cup World Final у травні 2020 року на о. Майорка (Іспанія). У події взяли участь клієнти та прихильники бренду Porsche, які є великими поціновувачами гри у гольф. Національний фінал відбувся у Харкові на території гольф-курорту Superior Golf & Spa Resort у форматі Individual Stroke Play Net. Організатором події став офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

Національний турнір Porsche Golf Cup є відбірковим етапом світової серії аматорських турнірів із гольфу, який щороку організовує Porsche. Цього року переможцями на національному рівні та фіналістами світового турніру стали Валерія Сапронова, Ана Бушинська, Олена Третяк та Олег Усенко. Національний турнір також ознаменувався визначним досягненням гравця у гольф Бориса Дона, який отримав «сінгл» - рівень гардикапу на рівні 10 або нижче, що свідчить про удосконалення майстерності гри.

«Відчуття перемоги, стилю, точність кожного руху – те, що поєднує гольф та бренд Porsche. Ми вже втретє проводимо національний фінал Porsche Golf Cup в Україні. І кожного разу ця неймовірна майстерність та прагнення до досконалості надає наснаги усім учасникам турніру. Ми вітаємо переможців та дякуємо за гостинність Superior Golf & Spa Resort», – прокоментував бренд-директор Porsche, Ігор Ткаченко.

Ми раді вітати переможців турніру та бажаємо команді перемоги на міжнародному фіналі у 2020 році, нових досягнень та нестримного драйву у стилі Porsche!

15.08.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок