Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

50 років Porsche 917, 50 років Porsche 914 і 10 років Porsche Panamera

 

 

Штутгарт. Три ювілеї, кругла дата та динамічний Heritage Experience - у 2019 році музей Porsche відзначає відразу кілька знаменних подій. «Ювіляри» бренду, які уособлюють собою історію компанії, будуть радувати відвідувачів не лише на Поршеплатц у Штутгарт-Цуффенхаузені, але й візьмуть участь в численних заходах по всьому світу.

50 років Porsche 917
У цьому році ювілей відзначає найпотужніша серія з Цуффенхаузена: Porsche 917. Один з найвідоміших гоночних автомобілів всіх часів був вперше представлений світової громадськості на автосалоні у Женеві в 1969 році. Уже через рік завдяки йому компанія Porsche завоювала свою першу з 19 перемог у загальному заліку у 24 годинах Ле-Мана. Під час масштабної спеціальної виставки «Colours of Speed - 50 років 917», яка триватиме з 14 травня по 15 вересня, музей Porsche покаже десять моделей 917. Відвідувачів виставки чекає приємний сюрприз: зустріч із видатним автомобілем, що зіграв вирішальну роль в автоспортивної історії Porsche - найпершим Porsche 917 із номером шасі 001. Команда музейної майстерні після багаторічних реставраційних робіт довела його до стану, якій він на момент світової прем'єри у 1969 році.

 

50 років Porsche 914 
Восени 1969 року на Міжнародному автомобільному салоні (IAA) у Франкфурті відбулася презентація 914 - першого в Німеччині серійного спортивного автомобіля з центральним компонуванням двигуна. Існували два варіанти: модель 914 із чотирициліндровим двигуном із найменуванням VW Porsche і модель 914/6 із шестициліндровим опозитним двигуном із найменуванням Porsche. Через п'ятдесят років музей Porsche присвячує цьому модельному ряду спеціальну виставку: «50 років 914 - типово для Porsche», яка триватиме з 2 червня по 7 липня. Окрім того, 2 червня, за сприяння музею, на його майданчику відбудеться зустріч членів клубу 914, які представлять більше 120 приватних моделей 914.

 

10 років Porsche Panamera
Десять років тому компанія Porsche відкрила для себе абсолютно новий сегмент ринку, випустивши свій перший чотирьохдверний седан Porsche Panamera. Уперше представлений світовій публіці у 2009 році у Шанхаї, Panamera привнесла багато технічних інновацій, які до цього ще ніколи не пропонувалися у серійній моделі класу «люкс». Завод Porsche у Лейпцигу, який відповідає за весь процес виробництва Panamera, присвячує 10-річному ювілею спеціальну виставку «10 років Panamera», яка проводиться у співпраці з музеєм Porsche. Влітку у клієнтському центрі заводу будуть виставлені вісім експонатів, починаючи від першого прототипу до сучасної моделі.

 

Музей Porsche у Гудвуді та на трасі Solitude
У цьому році фанати й ентузіасти можуть зустрітися з Porsche далеко за межами Поршеплатц: виставка класичних автомобілів Retro Classics триватиме з 7 по 10 березня у передмісті Штутгарта. Музей Porsche проводить живий Heritage Experience за участю автомобілів, пілотів (як минулих років, так і сучасних) і розробників. Незмінним пунктом у робочому календарі музею залишається Festival of Speed (Фестиваль швидкості), який цього року пройде з 4 по 7 липня у Гудвуді, Англія. На найбільшому у світі автоспортивному фестивалі у традиційному «заїзді на пагорб» через 51 рік візьме участь найлегший гоночний автомобіль з Цуффенхаузена: 909 Bergspyder 1968 випуску. Завдяки зовнішній обшивці кузова з пластика, алюмінієвій рамі, гальмівним дискам із берилію та сферичному бензобаку він важить усього 384 кг. У 1968 році компанія Porsche вивела 909 Bergspyder на старт чемпіонату Європи з гірських гонок у класі гоночних автомобілів. Взявши участь всього в двох гонках, він прийшов другим і третім.

 

Динамічним також буде виступ гоночних автомобілів і історичних моделей з колекції Porsche у перегонах на Solitude Revival 20 та 21 липня. Класичними автомобілями з музею Porsche на легендарній трасі Solitude під Штутгартом керуватимуть заводські пілоти минулих років. По перекритим спеціально з цього приводу автомобільними дорогами промчать 804 Формули-1 1962 року випуску, 718 Формули-2 1960 року і 550 Spyder 1956 року. Одразу ж після цього, з 24 по 27 липня, на ралі Ennstal Classic в Австрії музей Porsche представить різноманітні класичні автомобілі. На цьому заході глядачів чекає прем'єра абсолютно особливого роду: після найскладніших реставраційних робіт перші кілометри у міському гран-прі у Грьобмінгу проїде Porsche 908/2 1969 року випуску.

Те, що знайомство з Porsche може бути не лише цікавим, але і пізнавальним, компанія в черговий раз доведе на Франкфуртському книжковому ярмарку. З 6 по 20 жовтня видавництво Edition Porsche Museum представить широку добірку власних публікацій та приклади співпраці з іншими видавництвами. Протягом року у книжковому та музейному магазині буде доступна різноманітна літературу, присвячена 50-річним ювілеям Porsche 917 і Porsche 914.

Музей розширює асортимент цифрових продуктів для юних відвідувачів
Під девізом Mission Future-Heritage (Місія - спадщина майбутнього) музей Porsche має намір більш широко використовувати сучасні канали для демонстрації багатого досвіду Porsche в автомобілебудуванні, пропонуючи матеріали для юних відвідувачів тепер і в цифровому вигляді. Новий додаток Teamspirit (Командний дух), що включає 3 напрямки Аеродинаміка і полегшена конструкція», «Техніка двигуна і Автомобільний дизайн», призначений для школярів від п'ятого до дванадцятого класу. Використовуючи додаток і надані музеєм iPad, діти можуть під час групової роботи вирішувати різні завдання, пов'язані з історією, модельним рядом і технічними розробками Porsche. У тісній співпраці з видавництвом Klett MINT інформаційні матеріали були узгоджені з освітньою програмою землі Баден-Вюртемберг. У майбутньому 2019/2020 навчальному році додатки Teamspirit доповняться актуальною темою завтрашнього дня - електромобілями. Один сеанс Teamspirit триває 90 хвилин і коштує 75 євро для класу до 30 учнів.

 

Музей Porsche відкритий для відвідування з вівторка по неділю, з 9:00 до 18:00. Більш детальна інформація та дати виставок доступні www.porsche.de/museum.

24.01.2019

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок