Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche починає рік з кращим за всю історію підприємства результатом першого кварталу Майже семивідсоткове збільшення обсягу продажів

Штутгарт. Потужний старт: у першому кварталі 2017 року компанія Porsche AG передала клієнтам по всьому світу близько 60 000 автомобілів. Це майже на сім відсотків більше, ніж в аналогічний період минулого року, і є кращим результатом першого кварталу в історії підприємства. Найбільше зростання продажів з двозначними показниками забезпечили ринки Китаю та Німеччини, а також модельні ряди Panamera і Macan.

«Porsche успішно стартував з новими Panamera - цю тенденцію тепер потрібно продовжувати протягом усього року», - сказав Детлев фон Платен, член правління, відповідальний за збут та маркетинг компанії Porsche AG. «Наша приваблива модельна палітра дає нам виняткову базу для досягнення наших цілей». На Женевському автосалоні компанія Porsche представила відразу три нові моделі – нові Panamera Sport Turismo та Panamera Turbo S E-Hybrid і 911 GT3. Новий 911 GT3 виходить на ринок в травні, S E-Hybrid в липні, Panamera Sport Turismo в жовтні. «Всі три моделі несуть в собі притаманні Porsche гени і стануть додатковим імпульсом в позитивній річній динаміці», - вважає Детлев фон Платен. Ще одну цікаву новинку Porsche представить вже на наступному тижні під час автомобільної виставки в Шанхаї.

Китай в першому кварталі 2017 року знову виявився найбільшим ринком збуту для Porsche. При сумарному обсязі продажів 18 126 автомобілів минулорічний результат тут перевершений на десять відсотків. В Європі обсяг продажів склав 19 084 автомобіля (+7 відсотків). У Німеччині клієнтам було передано 7 160 автомобілів, що відповідає зростанню на 19 відсотків; поряд зі стабільним успіхом 911 (в Німеччині знову було продано майже 1600 автомобілів), значний внесок у збільшення продажів внесла, перш за все, презентована в кінці 2016 року нова Panamera. У США Porsche теж впевнено продовжує свій курс на успіх. Тут компанія продала 12 718 автомобілів (+4 відсотка).

Виняткові показники демонструє нова Panamera: при 3 630 проданих автомобілів модель перевершила рівень минулого року на дванадцять відсотків. Автомобілі модельного ряду 718 при сумарному обсязі продажів 6 060 одиниць додали чотири відсотки. Macan в черговий раз зміцнив свої позиції найбільш популярного Porsche і при обсязі продажів 24 797 автомобілів показав зростання на 15 відсотків.

13.04.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок