Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche перевершує свій рекордний рівень Перший квартал оперативний результат виріс майже до мільярда євро

 

В перші три місяці поточного фінансового року компанія Porsche AG ще більше підвищила свої показники по оперативному фінансовому результату, обороту, обсягу продажів і кількості співробітників у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Прибутковість з обороту теж зросла - з 16,7 до 17,6 відсотка. Операційний фінансовий результат у першому кварталі 2017 року збільшився на 8 відсотків до 967 мільйонів євро, оборот досяг 5,5 мільярда євро (+2 відсотка). Обсяги продажів за цей період зросли на 7 відсотків до 59 689 автомобілів, а число зайнятих співробітників збільшилося на 13 відсотків до 28 249 осіб. Заступник голови правління і відповідальний за фінанси й IT компанії Porsche AG Лутц Мешке підкреслює: «Цим надзвичайно хорошим результатом ми органічно продовжуємо рекордний 2016 рік і в черговий раз перевершили вже й без того високий рівень». Настільки позитивна динаміка, на думку Мешке, є результатом не тільки подальшої оптимізації структури витрат і вдалого асортименту продукції, але і довгострокової стратегії хеджування валютних ризиків.

«Наш успіх базується на привабливій пропозиції чудових автомобілів», - каже Олівер Блуме, голова правління Porsche AG. «Нова Panamera дуже добре прийнята нашими клієнтами, особливо плагін-гібридні варіанти і Sport Turismo. Такі моделі, як Panamera Turbo S E-Hybrid, показують, що електромобільні і чудові спортивні ходові якості для Porsche не є протиріччям. Також ми послідовно просуваємо комп’ютеризацію. Ми з’єднуємо традиційний дух Porsche з можливостями нових технологій з певною метою зробити Porsche провідним провайдером в області цифрових рішень щодо забезпечення мобільності в автомобільному преміум-сегменті».

Поряд з комп’ютеризацією автомобілів Porsche фокусується і на інших цифрових продуктах, сферах підприємницької діяльності та процесах. «Важливим аспектом є скаутинг», - каже Лутц Мешке. «Ми повинні ідентифікувати та оцінювати нові тенденції в усьому світі. Отримавши своєчасно доступ до інноваційних та перспективних технологій, ми внесемо вирішальний внесок в подальший прибутковий ріст. Зважаючи на це ми плануємо розгорнути додаткову діяльність в Кремнієвій долині і в Азії».

У 2017 фінансовому році Блуме і Мешке очікують помірне зростання обсягів продажів і обороту. Відносно оперативного фінансового результату Porsche прагне - за умови стабільних курсів іноземних валют - до значення на рівні минулого року і дотримується своєї стратегічної мети досягти оперативної прибутковості з обороту не менше 15 відсотків. Це дозволить Porsche затвердити свою позицію одного з найбільш прибуткових автовиробників в світі.

04.05.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок