Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Porsche Golf Cup 2017: результати всеукраїнського турніру з гольфу Бренд Porsche долучається до розвитку гольфу в Україні.

Зацікавленість у гольфі зростає: 12 серпня 2017 року офіційний  імпортер автомобілів Porsche в Україні, компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», вперше провів  національний кваліфікаційний турнір – Porsche Golf Cup, який є етапом світової серії аматорських турнірів із гольфу для володарів автомобілів Porsche. Під час турніру було сформовано українську команду у складі чотирьох учасників, які представлятимуть країну на престижному світовому фіналі Porsche Golf Cup World Final 2018.

 
 

У першому українському турнірі Porsche Golf Cup, проведеного спільно з гольф-клубом  Superior Golf & Spa Resort (Харків), прийняли участь 64 гравці зі статусом «Аматор». Superior Golf & Spa Resort має професійне 18-лункове гольф-поле, яке пройшло сертифікацію відповідно до стандартів EGA (European Golf Association) та USGA (United States Golf Association). Гра відбувалась по двом залікам – основному, з правом участі у світовому фіналі (для власників автомобілів Porsche), та гостьовому (для власників автомобілів інших брендів).

 

Досконалість та пристрасть супроводжували захоплюючий турнірний день, що завершився у дружній  атмосфері спілкування любителів гольфу та однодумців Porsche. Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, планує перетворити проведення національних турнірів у традицію для підкреслення спортивної сутності бренду Porsche.

 
 

Формат: Індивідуальний - 18 лунок, Stroke Play Net, 4 категорії

 
 

Історія:

Вперше Porsche Golf Cup було проведено у 1988 році. До сьогодні турнір залишається однією з найбільш успішних міжнародних подій для компанії Porsche та її клієнтів. Із року в рік популярність заходу зростає. У 2016 році понад 12 000 клієнтів бренду взяли участь у 220 національних етапах Porsche Golf Cup по всьому світу.

 
 

Porsche та гольф:

Спорт закладений в генах Porsche. Як найуспішніший виробник спортивних автомобілів у світі бренд Porsche нерозривно пов’язаний з автоспортом та має більше ніж 30 000 перемог на різних гоночних трасах світу. Професійний гольф наряду з тенісом – є одним із основних напрямків підтримки спорту. З 2015 року компанія Porsche AG підтримує професійний гольф як титульний спонсор турніру European Open. У 2016 році компанія Porsche AG започаткувала інноваційний формат гри для гравців-аматорів - Porsche Generations Open.

 
 
 
 
 

15.08.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок