Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Cayenne та Panamera Sport Turismo номіновані на звання «Автомобіль року 2018» в Україні Рейтинг «Автомобіль року в Україні 2018»

Національний рейтинг популярності нових автомобілів «Автомобіль року» розпочинає голосування за найкращі автомобілі в Україні. Для участі в конкурсі компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, представила відразу дві новинки - третє покоління успішного позашляховика Porsche Cayenne та нову версію кузова розкішного седана Panamera Sport Turismo. Загалом за титул найкращого автомобіля у 2018 році змагатимуться 45 претендентів у 16 номінаціях.

Третє покоління Рorsche Cayenne, замовлення на який в Україні почали приймати в серпні 2017 року, - це повністю нова розробка: привід і ходова частина, цифрова концепція інтуїтивного керування, дизайн задньої частини розроблені з чистого аркуша та покликані підняти спортивний характер авто та комфорт пасажирів на новий рівень. Cayenne уособлює унікальну історію успіху Porsche – з його появою ідея спортивного автомобіля в сегменті SUV стає реальністю, а обсяги продажів моделі по всьому світу перевищують 760 000 автомобілів з моменту запуску у 2002 році. Рorsche Cayenne номіновано на титул «Автомобіль року в Україні 2018» у класі «Повнорозмірний кросовер».

Другий номінант, Panamera Sport Turismo, дебютував в Україні у жовтні 2017 року. Нова версія кузова лінійки Gran Turismo привносить більше варіативності до сегменту розкішних седанів та відрізняється збільшеним простором для пасажирів на сидіннях позаду, заниженою висотою та збільшеним об’ємом багажного відділення, а також новою концепцією розташування сидінь 4+1. Panamera Sport Turismo змагається за перемогу «Автомобіль року в Україні 2018» у класі «Люкс клас».

Всеукраїнська акція «Автомобіль року в Україні» - це національний рейтинг популярності нових автомобілів, що проходить в Україні з 2001 року. Упродовж декількох місяців журналісти, покупці та просто шанувальники автомобілів визначають найкращих представників автомобільної індустрії. Результати акції «Автомобіль року в Україні 2018» буде оголошено в лютому 2018 року. А вже зараз кожен українець може віддати свій голос за найкращий автомобіль у кожній номінації, проголовувавши на сайті autoroku.ua.

07.12.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок