Головна навігація
Меню

Новини Porschе в Україні

Чергова віха в історії Porsche: з конвеєра зійшов мільйонний Porsche 911 Цуффенхаузен святкує ювілей еталона спортивного автомобіля й ікони стилю

Еталон спортивного автомобіля для повсякденних поїздок і ікона стилю, що уособлює дух і характер бренду Porsche: 911. 11 травня в Цуффенхаузене з конвеєра зійшов мільйонний екземпляр легенди: Porsche 911 Carrera S в спеціальному зеленому кольорі «Irish Green» з численними відмінними рисами, які нагадують оригінальний «дев’ятсот одинадцятий» 1963-го року. Модель у кузові купе продовжує зберігати найвищу стратегічну важливість в лінійці виробника і вносить значний вклад в збереження статусу Porsche як одного з найбільш прибуткових автовиробників в світі.

 
 

Доктор Вольфганг Порше, голова наглядової ради Porsche AG, брав участь у створенні Porsche 911 з самого першого дня. «54 роки тому я вперше проїхав зі своїм батьком через перевал Гроссглокнер в Альпах. І задоволення від поїздки на 911 сьогодні нітрохи не потемніло в порівнянні з тими часами. Це пов’язано з тим, що ключові цінності нашого бренду залишилися сьогодні настільки ж прогресивними, як і в 1948 році, коли ми створювали перший Porsche 356/1».

Porsche 911 створив свій власний сегмент спортивних автомобілів преміум-класу і зберігає в ньому беззастережне лідерство. Тільки в 2016 році покупцям по всьому світу було передано 32 365 «дев’ятсот одинадцятих». Проте, за десятиліття модель не втратила ексклюзивності і продовжує залишатися бажаним експонатом для будь-якої колекції автомобілів. Про якість Porsche 911 ходять легенди. Понад 70% 911-х, створених за всю історію моделі, до сьогодні готові до поїздок. Крім того, модель постійно присутня на верхніх рядках рейтингів якості - наприклад, авторитетної американської компанії J.D. Power.

 
 

Формуванню навколо Porsche 911 справжнього культу сприяли і численні успіхи в автоспорті. Секрет успіху Porsche 911 можна сформулювати так: він як ніякий інший автомобіль однаково чудово пристосований як для доріг загального користування, так і для гоночних трас. Половина з більш ніж 30 000 перемог Porsche в автоперегонах припала на частку легендарної моделі. Він дарує фанатам автоспорту по всьому світу азарт участі в численних гоночних серіях.

 
 

Компанія Porsche протягом всієї історії 911 ніколи не відступала від початкової концепції моделі. «Але ми безперервно вдосконалювали технології дев’ятсот одинадцятого», відточуючи і доводячи до досконалості кожну деталь, - каже Олівер Блуме, голова правління Porsche AG. - Тому він завжди залишається технічно досконалим і інноваційним автомобілем. І крім того, нам вдалося з виключним успіхом розширити модельний ряд завдяки різним модифікаціям». Одним з найважливіших факторів цього успіху став завод, розташований в штаб-квартирі компанії в місті Цуффенхаузен. Саме тут сходять з конвеєра всі Porsche 911. Сьогодні все 2-дверні моделі компанії - 911, 718 Boxster і 718 Cayman - і їх численні модифікації виготовляються на єдиному конвеєрі завдяки складному комплексному підходу до виробничого процесу. Працівники заводу можуть професійно виконувати понад 200 різних завдань, і завдяки їх пристрасті і кваліфікації кожен автомобіль Porsche відрізняє легендарна фірмова якість. Уве Хюк, голова виробничої ради Porsche, відзначає: «Я не можу собі уявити історію успіху 911 без співробітників нашого підприємства. Сьогодні з нашого конвеєра зійшов мільйонний Porsche 911. І я з радістю можу відзначити, що наші колеги продовжують створювати автомобілі з тим же рівнем захопленості і самовіддачі, як і перші автомобілі. Створення Porsche Mission E на заводі в Цуффенхаузене знаменує собою початок нової ери для Porsche. І ясна річ, що його успіх в повній мірі залежить від наших висококваліфікованих і мотивованих працівників. Вони в змозі гарантувати, що Mission E даруватиме настільки ж яскраві емоції, як і наш 911 - сьогодні і завжди».

 

Мільйонний Porsche 911 залишиться у власності компанії. Перед тим, як поповнити собою колекцію музею Porsche, він відправиться в світове турне і прокотиться по гірських дорогах Шотландії, Нюрбургрингу, а також трасах США, Китаю і багатьох інших країн.

 

11.05.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок