Головна навігація
Меню
2018

2018

Спеціальні комплектації Cayenne до 70-річчя Porsche.

Cayenne приголомшливим чином розширює можливості для любителів спортивних автомобілів. Гоночний трек перетворюється в дорогу життя. Пілот перетворюється в шукача пригод, сімейну людину та прихильника різнобічного дозвілля. В цьому і полягає чарівність спортивного автомобіля, який дозволяє відчути всі свої переваги не одному, а багатьом людям. Або, інакше кажучи, командний спорт - наша пристрасть. З нагоди 70-річчя Porsche ми підготували спеціальні комплектації Cayenne за вартістю від 2 500 000 гривень.* 

Обирайте свій Cayenne та святкуємо 70-річчя Porsche разом!

Запис на тест-драйв

Отримати пропозицію

Деталі пропозиції дізнавайтесь за тел.: 044 201 911 0 або у "Порше Центр Київ Аеропорт", с. Чубинське, вул. Київська, 43.

 

ТОВ «Віннер ПЦКА». Код ЄДРПОУ 38679392. Порше. Штутгарт. Кайєн. Вартість автомобіля вказана для моделі Cayanne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання. Точний перелік додаткового обладнання зазначено на сайті kyiv.porsche.ua. Вартість розрахована станом на 15.06.2018 року за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційного дилера «Порше Центр Київ Аеропорт». Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлв-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля.

12.06.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок