Головна навігація
Прес-релізи

Прес-релізи

Придбайте Porsche Macan та отримайте тест-драйв на трасі Формули 1 у Стамбулі в подарунок.

 

Компактний, виразний й динамічний та спортивний водночас. Пристосований до вулиць міста та бездоріжжя. Комфортний та практичний у щоденних поїздках, але не буденний. Моделі Macan із діапазоном потужності від 252 до 440 к.с. створені для тих, кому потрібне авто для хобі, дозвілля, спорту, але не потрібні компроміси.

В Україні моделі Porsche Macan доступні до замовлення у п’яти версіях – Macan, Macan S, Macan GTS, Macan Turbo,  Macan Turbo пакетом Performance – а вартість автомобіля розпочинається від 1 750 000 гривень*.

Станьте власником Porsche Macan із 10 квітня по 30 червня та отримайте у подарунок тест-драйв Porsche on Track на трасі Формули-1, що відбудеться з 9 по 11 листопада у м. Стамбул, Туреччина.  

Під подарунком мається на увазі придбання участі у тест-драйві за 1 гривню та розповсюджується на одну особу покупця авто. Участь у тест-драйві включає проживання, харчування, тест-драйв, трансфери у Стамбулі. Вартість перельотів та трансфери на території України не включаються і організовується учасником самостійно.

Macan 

Macan S Diesel

Macan Turbo

 

Завітайте до "Порше Центр Київ Аеропорт" та оберіть свій ідеальний Porsche. Реєстрація на тест-драйв за посиланням.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ

 

*Вартість автомобіля вказана для моделі Macan із 2-літровим бензиновим двигуном у базовій комплектації без урахування вартості додаткового обладнання. Вартість розрахована станом на 16.03.2018 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у "Порше Центр Київ Аеропорт".. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. Участь у тест-драйві Porsche на трасі Формули-1 у Стамбулі за 1 гривню надається за умови підписанні контракту на придбання Porsche Macan у період з 1 квітня по 30 червня 2018 року та анулюється у разі його розірвання.  Право на участь у тест драйві не можна обміняти на грошові кошти, не надає права на знижку під час купівлі аксесуарів чи обслуговування автомобіля. Право на участь у тест драйві не може бути передано іншій особі.

23.04.2018

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок