Головна навігація
Прес-релізи

Прес-релізи

Діють спеціальні умови придбання. "ПОРШЕ ЦЕНТР КИЇВ АЕРОПОРТ" ПРОПОНУЄ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ НА ПРИДБАННЯ МОДЕЛЕЙ 911, CAYENNE ТА MACAN ІЗ ВИГОДОЮ ДО 16%*.

Що перетворює спортивний автомобіль НА Porsche? Бездоганні технічні характеристики? Так, але не тільки. Велику роль відіграють також традиції та концепції, які беруть свій початок у автоспорті та при цьому пристосовані до щоденних поїздок. Це двигуни, які мають найкращі показники потужності та водночас економічності. Це системи, які допомагають вам зосередити увагу на головному – на емоціях від керування. На незабутніх враженнях під час кожної подорожі.

"Порше Центр Київ Аеропорт" пропонує спеціальні умови на придбання моделей 911, Сayenne та Macan. Вигода при придбанні автомобілів на спеціальних умовах складає до 16%* залежно від модифікації автомобіля у порівнянні з попереднім ціновим позиціюванням.  

Спеціальні умови розповсюджуються на визначений перелік автомобілів, наявних на складі  дилерського центру. Перелік автомобілів можна дізнатися за тел.: (044)201 911 0.

Строк дії пропозиції на авто з 03 серпня до 31 грудня 2017 року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів.

Скористайтеся зручною програмою кредитування WINNER FINANCE від компанії «Віннер Імпортс Україна» та банків-партнерів. Деталі програми за посиланням.

Перетворіть вашу мрію про спортивний автомобіль на реальність завдяки нашим рішенням.

Перелік автомобілів за спеціальною ціною:

911 Carrera 4S

911 Targa 4S

Macan S Diesel

Macan Turbo

Cayenne Platinum Edition

Cayenne S

Cayenne S Diesel

Cayenne S E Hybrid

Cayenne GTS

Cayenne Turbo

 

Реєстрація на тест-драйв  

 

 

07.08.2017

Запис на тест-драйв
Запишіться онлайн і ми обов'язково зателефонуємо Вам для уточнення деталей.
Чекаємо Вас на індивідуальному тест-драйві в Порше Центр Київ Аеропорт.
Пункти, відмічені *, заповнювати обов’язково.
Зворотній зв’язок